Mango Peach Salsa (Duży słoik) Expand

Mango Peach Salsa (Duży słoik)

Yankee Candle Yankee Candle

YSDMPS

Nowy

Duży słój z owocowej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. Wyczuwalne aromaty: mango, brzoskwinia oraz różowy pieprz.

Więcej szczegółów

O zapachu

Zatańcz. Rzuć wszystko i chodź zatańczyć! Taniec rozświetla życie, upiększa duszę, pobudza serce, odgania troski, naprawia świat. Wesoły płomień Mango Peach Salsa domaga się tańca. Pośród zapachu słodkiego mango i aromatu soczystych brzoskwiń, orzeźwiających cytrusów i różowego pieprzu, intensywna nuta imbiru wyzwala wciąż nowe pokłady energii, której nie oprzesz się żadną siła. Więc tańcz! Tańcz póki starczy sił i tańcz „po miłości kres”. Bo chociaż życie masz tylko jedno, możesz wytańczyć wieczność.

Obejrzyj wideo

Poznaj opinie popularnej blogerki!

Paula Jagodzińska To dopiero jest owocowa, egzotyczna bomba!!! Mango, brzoskwinia, imbir, różowy pieprz - jednym słowem mieszanka wybuchowa. Zapach ten przywołuje na myśl lato, wakacje, drinki i soczyste soki z owoców. Jest bardzo świeży i owocowy. Jest także bardzo intensywny ale dzięki temu pragniemy przenieść się np. na Hawaje! Polecam do salonu, na korytarz czy łazienki. // Paula Jagodzińska (beauty-fashion-shopping.blogspot.com)

Czym są duże słoje z serii Classic?

Wysoka wydajność gwarantująca moc niezapomnianych wrażeń. Naturalny wosk obficie nasączony esencjonalnymi olejkami zamknięty został w słoju dużej świecy, która pali się od 100 do 150 godzin. Całość wykonano z najwyższej jakości składników – takich jak prawdziwy wosk czy naturalne, czyste ekstrakty, które ulatniają się już w chwilę po zapaleniu knota i zniewalają realistycznym, długo wyczuwalnym zapachem. Duże słoje Yankee Candle wyposażone są w ręcznie prostowane knoty. Dzięki temu rozwiązaniu – ich płomień jest umiejscowiony optymalnie, a świeczka wypala się stabilnie i do samego końca.

Obejrzyj wideoporadnik

Czego potrzebuje oprócz świecy?

  • Nożyczki do przycinania knota (wbrew pozorom zbędny gadżet, lecz w praktyce ogromnie przydane akcesorium, dzięki któremu wosk w naszej świecy po odpowiednim przycięciu knota będzie wypalał się równomiernie, co znacznie wydłuży jego spalanie)
  • Długie zapałki (w przypadku rozpalania małych słojów Yankee Candle zdecydowanie poradzimy sobie przy pomocy tradycyjnych zapałek, jednak przy średnich i przede wszystkim dużych słojach zwykłe zapałki są zbyt krótkie. Z pomocą przychodzą długie zapałki marki Yankee Candle, które dokładamy gratis do każdego zamówionego dużego słoja)
  • Gasidło (opcjonalne i wyjątkowo dekoracyjne akcesorium, które pomoże nam ugasić płomień świecy bez generowania dymu)
  • Duży klosz na świece (oprócz typowo dekoracyjnej funkcjonalności duże klosze potrafią wydłużyć żywotność świecy nawet do kilkunastu godzin dzięki swojej specjalnej budowie)
  • Duża podstawka pod świece (opcjonalny dekor, na którym możemy umieścić naszą świecę i stworzyć niepowtarzalny nastrój w połączeniu ze stylowym kloszem)

Warto wiedzieć:

Przeczytaj też:

Linia zapachowaOwocowe
SeriaClassic
Wysokość17,5 cm
Pojemność623 g
Wydajność zapachu100 - 150 godzin
TypDuży słoik

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »