Winter Garden (Duży słoik) Expand

Winter Garden (Duży słoik)

Yankee Candle Yankee Candle

YSDWG3

Nowy

Duży słój ze świątecznej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic o całkowicie zniewalającym, odświeżającym zapachu bujnych wiecznie zielonych gałęzi uchwyconych w lodowym przepychu.

Więcej szczegółów

Produkt niedostępny

109,00 zł

brutto

Czym są duże słoje z serii Classic?

Wysoka wydajność gwarantująca moc niezapomnianych wrażeń. Naturalny wosk obficie nasączony esencjonalnymi olejkami zamknięty został w słoju dużej świecy, która pali się od 100 do 150 godzin. Całość wykonano z najwyższej jakości składników – takich jak prawdziwy wosk czy naturalne, czyste ekstrakty, które ulatniają się już w chwilę po zapaleniu knota i zniewalają realistycznym, długo wyczuwalnym zapachem. Duże słoje Yankee Candle wyposażone są w ręcznie prostowane knoty. Dzięki temu rozwiązaniu – ich płomień jest umiejscowiony optymalnie, a świeczka wypala się stabilnie i do samego końca.

Obejrzyj wideoporadnik

Czego potrzebuje oprócz świecy?

  • Nożyczki do przycinania knota (wbrew pozorom zbędny gadżet, lecz w praktyce ogromnie przydane akcesorium, dzięki któremu wosk w naszej świecy po odpowiednim przycięciu knota będzie wypalał się równomiernie, co znacznie wydłuży jego spalanie)
  • Długie zapałki (w przypadku rozpalania małych słojów Yankee Candle zdecydowanie poradzimy sobie przy pomocy tradycyjnych zapałek, jednak w przypadku średnich i przede wszystkim dużych słojów zwykłe zapałki są zbyt krótkie. Z pomocą przychodzą długie zapałki marki Yankee Candle, które dokładamy gratis do każdego zamówionego dużego słoja)
  • Gasidło (opcjonalne i wyjątkowo dekoracyjne akcesorium, które pomoże nam ugasić płomień świecy bez generowania dymu)

Warto wiedzieć:

Przeczytaj też:

Linia zapachowaOkolicznościowe
SeriaClassic
Wysokość17,5 cm
Pojemność623 g
Wydajność zapachu100 - 150 godzin
TypDuży słoik

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Po tej stronie lustra
(5/5)

Winter Garden to niezwykle intrygujący zimowy zapach. Na sucho czuję w nim słodkie, pieczone jabłka, delikatne i bardzo przyjemne. Po rozpaleniu nuta jabłek staje się mniej wyraźna, a obok niej pojawia się zapach mroźnego powietrza, igliwia i coś, co mi przypomina aromat palącego się drewna. Zupełnie jakbyśmy dopiero co wrócili z zimowego spaceru po lesie, kiedy nasze ubranie pachnie jeszcze mrozem i lasem, a teraz grzejemy się przy kominku zajadając pieczone jabłuszka. Uwielbiam!

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »