Sparkling Lemon (Duży słoik) Expand

Sparkling Lemon (Duży słoik)

Yankee Candle Yankee Candle

YSDSL

Nowy

Duży słój z owocowej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. Wyczuwalne aromaty: cytryna "Meyera", limeta oraz gorzka pomarańcza.

Więcej szczegółów

O zapachu

W gorący dzień najlepiej orzeźwia delikatnie musująca, mocno schłodzona, krystalicznie czysta woda, przyprawiona świeżym sokiem z dojrzałej cytryny. Nie ma nic lepszego na upały i chyba tylko klimatyzator może zdziałać coś więcej. Dla tych, którzy wolą naturalne orzeźwienie, zapachowi artyści z Yankee Candle przygotowali prawdziwy rarytas. Sparking Lemon to perfekcyjna kompozycja mocnej cytryny i bergamotki, która równoważy cytrynową kwaskowatość. Intensywny aromat świecy dodaje energii, oczyszcza umysł i orzeźwia ciało. Krystaliczny, czysty i pełen lata – jest idealnym wyborem na upalny dzień.

Poznaj opinie popularnych blogerek!

Paula Jagodzińska Sparkling Lemon to zapach bardzo zbliżony do wosku, który już testowałam a mianowicie: Sicilian Lemon. Jest to klasyczny zapach cytryny z nutką słodkości. Jest świeży, orzeźwiający i intensywny, jednak "siła" zapachu absolutnie nie przeszkadza gdyż aromat wcale nie jest duszący. Zapach ten kojarzy mi się z cukierkami Nimm2, lemoniadą i cytrynowymi Zozolami (pamiętacie???). // Paula Jagodzińska (beauty-fashion-shopping.blogspot.com)

Siulka Ewidentnie czuję tutaj cytrynę w wersji musującej! Kojarzy mi się z zapachem tabletek musujących do picia typu Plusssz, albo Vibovitu cytrynowego. Mam wrażenie, że zapach ten jest jeszcze odrobinę słodszy od Sicilian Lemon, ale nadal mocno świeży i rześki. Znowu nie moja bajka - co było do przewidzenia, ale polecam wielbicielom cytrusów. // Katarzyna Rygał (siulka.pl)

Natalia Mocha Propozycja do łazienki, lub do kuchni, ze względu na swoją intensywność. Zapach jest bardzo świeży, orzeźwiający, (naprawdę taka cytrynka) a przy tym bardzo intensywny. Nawet kiedy już zgasiłam wosk, a on zasechł, czułam zapach w całym pokoju przez dlugi czas. // Natalia Mocha (fashionfromsh.blogspot.com)

Czym są duże słoje z serii Classic?

Wysoka wydajność gwarantująca moc niezapomnianych wrażeń. Naturalny wosk obficie nasączony esencjonalnymi olejkami zamknięty został w słoju dużej świecy, która pali się od 100 do 150 godzin. Całość wykonano z najwyższej jakości składników – takich jak prawdziwy wosk czy naturalne, czyste ekstrakty, które ulatniają się już w chwilę po zapaleniu knota i zniewalają realistycznym, długo wyczuwalnym zapachem. Duże słoje Yankee Candle wyposażone są w ręcznie prostowane knoty. Dzięki temu rozwiązaniu – ich płomień jest umiejscowiony optymalnie, a świeczka wypala się stabilnie i do samego końca.

Obejrzyj wideoporadnik

Czego potrzebuje oprócz świecy?

  • Nożyczki do przycinania knota (wbrew pozorom zbędny gadżet, lecz w praktyce ogromnie przydane akcesorium, dzięki któremu wosk w naszej świecy po odpowiednim przycięciu knota będzie wypalał się równomiernie, co znacznie wydłuży jego spalanie)
  • Długie zapałki (w przypadku rozpalania małych słojów Yankee Candle zdecydowanie poradzimy sobie przy pomocy tradycyjnych zapałek, jednak w przypadku średnich i przede wszystkim dużych słojów zwykłe zapałki są zbyt krótkie. Z pomocą przychodzą długie zapałki marki Yankee Candle, które dokładamy gratis do każdego zamówionego dużego słoja)
  • Gasidło (opcjonalne i wyjątkowo dekoracyjne akcesorium, które pomoże nam ugasić płomień świecy bez generowania dymu)

Warto wiedzieć:

Przeczytaj też:

Linia zapachowaOwocowe
SeriaClassic
Wysokość17,5 cm
Pojemność623 g
Wydajność zapachu100 - 150 godzin
TypDuży słoik

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »