Turquoise Sky (Duży słoik) Expand

Turquoise Sky (Duży słoik)

Yankee Candle Yankee Candle

YSDTS

Nowy

Duży słój z rześkiej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. Wyczuwalne aromaty: morska trawa, świeża bryza oraz piżmo.

Więcej szczegółów

O zapachu

Kiedy niebo rozświetlają błyskawice, a przez nocną ciszę przetaczają się grzmoty, chcesz się schować jak najgłębiej, żeby nie słyszeć, nie widzieć i nie czuć burzy. Ale czekasz też z wytęsknieniem na koniec tego szaleństwa żywiołów, bo przecież w chwilę potem powietrze robi się nieprawdopodobnie rześkie, a jego zapach pobudza do życia i do działania. W błękitnym wosku Turquoise Sky Yankee Candle zaklęło letnią bryzę i morską trawę, ocieploną odrobiną słodkiego piżma. W prostej świecy udało się zamknąć powietrze przed burzą, po której przyjdzie spokój i orzeźwienie.

Obejrzyj wideo

Poznaj opinie popularnych blogerek!

Paula Jagodzińska Świeża bryza, morska trawa, piżma - kojarzy Wam się z czymś? Bingo! Odświeżacz do powietrza. Aromat idealny do łazienki. Nie polecałabym go palić w pokoju, w którym śpimy czy przebywamy, ale na odświeżenie nieprzyjemnych zapachów jest jak najbardziej OK. Aromat, mnie nie zachwycił, ale nie był też zły. Bardzo intensywny, trochę ciężki ale dobrze pochłania "inne" zapachy. // Paula Jagodzińska (beauty-fashion-shopping.blogspot.com)

Natalia Wesołek Wosk ten zachwycił nie tylko mnie, ale i moją rodzinę. Turquoise Sky przenosi nas na piaszczystą plażę. Podczas palenia uwalnia się piękny, intensywny zapach piżma. Aromat jest bardzo orzeźwiający. Niektórym może kojarzyć się z odświeżaczem powietrza. Świeża bryza i morska trawa sprawdzi się także w zimowe wieczory. Polecam osobom, które pragną pobudzenia oraz otulenia świeżym aromatem. // Natalia Wesołek (kanapowicz.blogspot.com)

Siulka Zapach, który dołączył do grona ulubieńców, ponieważ niesie delikatnie męską nutę - tak, tak - zawiera piżmo. Właściwie z niebem to mi się jakoś nie kojarzy. Raczej z wieczornym spacerem po plaży w świetle księżyca, w ciepłą letnią noc... Mmm... rozmarzyłam się ;) Kompozycja perfumowa, nasycona i pięknie wypełniająca pomieszczenie. Na dzień odrobinę zbyt ciężka, ale na wieczór - idealna! // Katarzyna Rygał (siulka.pl)

Czym są duże słoje z serii Classic?

Wysoka wydajność gwarantująca moc niezapomnianych wrażeń. Naturalny wosk obficie nasączony esencjonalnymi olejkami zamknięty został w słoju dużej świecy, która pali się od 100 do 150 godzin. Całość wykonano z najwyższej jakości składników – takich jak prawdziwy wosk czy naturalne, czyste ekstrakty, które ulatniają się już w chwilę po zapaleniu knota i zniewalają realistycznym, długo wyczuwalnym zapachem. Duże słoje Yankee Candle wyposażone są w ręcznie prostowane knoty. Dzięki temu rozwiązaniu – ich płomień jest umiejscowiony optymalnie, a świeczka wypala się stabilnie i do samego końca.

Obejrzyj wideoporadnik

Czego potrzebuje oprócz świecy?

  • Nożyczki do przycinania knota (wbrew pozorom zbędny gadżet, lecz w praktyce ogromnie przydane akcesorium, dzięki któremu wosk w naszej świecy po odpowiednim przycięciu knota będzie wypalał się równomiernie, co znacznie wydłuży jego spalanie)
  • Długie zapałki (w przypadku rozpalania małych słojów Yankee Candle zdecydowanie poradzimy sobie przy pomocy tradycyjnych zapałek, jednak przy średnich i przede wszystkim dużych słojach zwykłe zapałki są zbyt krótkie. Z pomocą przychodzą długie zapałki marki Yankee Candle, które dokładamy gratis do każdego zamówionego dużego słoja)
  • Gasidło (opcjonalne i wyjątkowo dekoracyjne akcesorium, które pomoże nam ugasić płomień świecy bez generowania dymu)
  • Duży klosz na świece (oprócz typowo dekoracyjnej funkcjonalności duże klosze potrafią wydłużyć żywotność świecy nawet do kilkunastu godzin dzięki swojej specjalnej budowie)
  • Duża podstawka pod świece (opcjonalny dekor, na którym możemy umieścić naszą świecę i stworzyć niepowtarzalny nastrój w połączeniu ze stylowym kloszem)

Warto wiedzieć:

Przeczytaj też:

Linia zapachowaRześkie
SeriaClassic
Wysokość17,5 cm
Pojemność623 g
Wydajność zapachu100 - 150 godzin
TypDuży słoik

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »