White Gardenia (Duży słoik) Expand

White Gardenia (Duży słoik)

Yankee Candle Yankee Candle

YSDWG

Nowy

Duży słój z kwiatowej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. Wyczuwalne aromaty: gardenia.

Więcej szczegółów

O zapachu

Porywające piękno białej gardenii w pełnym rozkwicie nie ma sobie równych. Od wieków urzeka koronowane głowy całego świata i wszystkich tych, którym obcowanie ze szlachetnym kwiatem sprawia radość. White Gardenia to świeca Yankee Candle, której wosk przesycony jest olejkami eterycznymi uzyskanymi z różnych odmian gardenii. Jak mówią sami twórcy – tym razem nie ma potrzeby poprawiania natury. Nie znajdziesz tu więc skomplikowanej kompozycji i zaskakującej mieszanki aromatów. White Gardenia jest prosta, lecz ta prostota jest piękna. Tak piękna, jak jej pierwowzór – biała gardenia.

Obejrzyj wideo

Poznaj opinie popularnych blogerek!

Paula Jagodzińska To nic innego jak zapach białego kwiatu gardenii. Zapach jest typowo kwiatowy, ale jeżeli mieliście styczność z tą rośliną to wiecie, że zapach jest piękny. Aromat idealny na dzień, do pokoju w którym przebywacie, do salonu, kuchni. Zapach jest bardzo spokojny i delikatny, nie dusi i przenosi nas do pięknego, kwitnącego ogrodu. // Paula Jagodzińska (beauty-fashion-shopping.blogspot.com)

Agata Duziak White Gardenia to wosk, którego zapach nie jest wzbogacany innymi aromatami, poza jednym - kwiecistym. Mój nos nie bardzo go polubił, bo jak już wspominałam - nie odnajduję się wśród nut kwiatowych. Nie jest to jednak zapach, którego porównałabym z tradycyjnymi, znanymi. Ma w sobie coś tajemniczego, nowego. Coś, co na pewno spodoba się wielu osobom. Jest słodki, intensywny i na szczęście - odpowiednio wyważony. // Agata Duziak (fragranceofbeauty.blogspot.com)

Natalia Wesołek White Gardenia to piękny zapach kwiatowy. Jest to aromat słodki i intensywny, ale nie duszący. Wosk ma subtelny aromat, który otula zmysły. Bardzo lubię palić ten produkt, ponieważ jest bardzo kobiecy i świeży, a jednocześnie delikatny. Zapach przenosi nas do ogrodu pełnego kwiatów. // Natalia Wesołek (kanapowicz.blogspot.com)

Czym są duże słoje z serii Classic?

Wysoka wydajność gwarantująca moc niezapomnianych wrażeń. Naturalny wosk obficie nasączony esencjonalnymi olejkami zamknięty został w słoju dużej świecy, która pali się od 100 do 150 godzin. Całość wykonano z najwyższej jakości składników – takich jak prawdziwy wosk czy naturalne, czyste ekstrakty, które ulatniają się już w chwilę po zapaleniu knota i zniewalają realistycznym, długo wyczuwalnym zapachem. Duże słoje Yankee Candle wyposażone są w ręcznie prostowane knoty. Dzięki temu rozwiązaniu – ich płomień jest umiejscowiony optymalnie, a świeczka wypala się stabilnie i do samego końca.

Obejrzyj wideoporadnik

Czego potrzebuje oprócz świecy?

  • Nożyczki do przycinania knota (wbrew pozorom zbędny gadżet, lecz w praktyce ogromnie przydane akcesorium, dzięki któremu wosk w naszej świecy po odpowiednim przycięciu knota będzie wypalał się równomiernie, co znacznie wydłuży jego spalanie)
  • Długie zapałki (w przypadku rozpalania małych słojów Yankee Candle zdecydowanie poradzimy sobie przy pomocy tradycyjnych zapałek, jednak przy średnich i przede wszystkim dużych słojach zwykłe zapałki są zbyt krótkie. Z pomocą przychodzą długie zapałki marki Yankee Candle, które dokładamy gratis do każdego zamówionego dużego słoja)
  • Gasidło (opcjonalne i wyjątkowo dekoracyjne akcesorium, które pomoże nam ugasić płomień świecy bez generowania dymu)
  • Duży klosz na świece (oprócz typowo dekoracyjnej funkcjonalności duże klosze potrafią wydłużyć żywotność świecy nawet do kilkunastu godzin dzięki swojej specjalnej budowie)
  • Duża podstawka pod świece (opcjonalny dekor, na którym możemy umieścić naszą świecę i stworzyć niepowtarzalny nastrój w połączeniu ze stylowym kloszem)

Warto wiedzieć:

Przeczytaj też:

Linia zapachowaKwiatowe
SeriaClassic
Wysokość17,5 cm
Pojemność623 g
Wydajność zapachu100 - 150 godzin
TypDuży słoik

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »