Lovely Kiku (Duży słoik) Expand

Lovely Kiku (Duży słoik)

Yankee Candle Yankee Candle

YSDLK

Nowy

Duży słój z kwiatowej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. Wyczuwalne aromaty: chryzantemy, kwitnąca wiśnia, wanilia.

Więcej szczegółów

Produkt niedostępny

109,00 zł

brutto

O zapachu

Czy z wielowiekowej kultury Japonii można, w sprawny i uwodzący sposób, wycisnąć skondensowaną esencję? Można! Wystarczy zaufać specjalistom od domowej aromaterapii, którzy połączyli dwa, najważniejsze dla Japonii symbole, a potem zmieszali je i zamknęli w wosku dekoracyjnej świecy. Duży słój Lovely Kiku od Yankee Candle to eksplozja tradycyjnych, azjatyckich, najbardziej dla Japonii charakterystycznych aromatów. W kompozycji znajdziemy – przede wszystkim – nuty fioletowej chryzantemy, której kwiat jest historycznym symbolem japońskiej monarchii. Oprócz tego w wosku wibruje zapach kwiatów wiśni i nuty ciepłej wanilii, które podkreślają kompletny aromat, przełamując w naturalny sposób jego główną, kwiatową wymowę.

Obejrzyj wideo

Czym są duże słoje z serii Classic?

Wysoka wydajność gwarantująca moc niezapomnianych wrażeń. Naturalny wosk obficie nasączony esencjonalnymi olejkami zamknięty został w słoju dużej świecy, która pali się od 100 do 150 godzin. Całość wykonano z najwyższej jakości składników – takich jak prawdziwy wosk czy naturalne, czyste ekstrakty, które ulatniają się już w chwilę po zapaleniu knota i zniewalają realistycznym, długo wyczuwalnym zapachem. Duże słoje Yankee Candle wyposażone są w ręcznie prostowane knoty. Dzięki temu rozwiązaniu – ich płomień jest umiejscowiony optymalnie, a świeczka wypala się stabilnie i do samego końca.

Obejrzyj wideoporadnik

Czego potrzebuje oprócz świecy?

  • Nożyczki do przycinania knota (wbrew pozorom zbędny gadżet, lecz w praktyce ogromnie przydane akcesorium, dzięki któremu wosk w naszej świecy po odpowiednim przycięciu knota będzie wypalał się równomiernie, co znacznie wydłuży jego spalanie)
  • Długie zapałki (w przypadku rozpalania małych słojów Yankee Candle zdecydowanie poradzimy sobie przy pomocy tradycyjnych zapałek, jednak przy średnich i przede wszystkim dużych słojach zwykłe zapałki są zbyt krótkie. Z pomocą przychodzą długie zapałki marki Yankee Candle, które dokładamy gratis do każdego zamówionego dużego słoja)
  • Gasidło (opcjonalne i wyjątkowo dekoracyjne akcesorium, które pomoże nam ugasić płomień świecy bez generowania dymu)
  • Duży klosz na świece (oprócz typowo dekoracyjnej funkcjonalności duże klosze potrafią wydłużyć żywotność świecy nawet do kilkunastu godzin dzięki swojej specjalnej budowie)
  • Duża podstawka pod świece (opcjonalny dekor, na którym możemy umieścić naszą świecę i stworzyć niepowtarzalny nastrój w połączeniu ze stylowym kloszem)

Warto wiedzieć:

Przeczytaj też:

Linia zapachowa Kwiatowe
Seria Classic
Wysokość 17,5 cm
Pojemność 623 g
Wydajność zapachu 100 - 150 godzin
Typ Duży słoik

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »