Pink Hibiscus (Duży słoik) Expand

Pink Hibiscus (Duży słoik)

Yankee Candle Yankee Candle

YSDPH

Nowy

Duży słój z kwiatowej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. Wyczuwalne aromaty: kwitnący hibiskus.

Więcej szczegółów

O zapachu

Czysta, świeża, bardzo wiosenna – tylko tak, w najbardziej trafny sposób opisać można nową propozycję od Yankee Candle. Tym razem specjaliści od aromaterapeutycznych wrażeń sięgnęli po tajemnice medycyny Wschodu. To właśni tam, w dalekiej Azji, od zarania dziejów wykorzystuje się zbawienną dla naszego zdrowia i samopoczucia moc róży chińskiej. Ta dekoracyjna roślina – znana także jako hibiskus – pozytywnie reguluje nasze emocje, dodaje energii i sprawia, że nawet największe problemy wydają się być łatwymi do przezwyciężenia błahostkami. Wszystko dzięki ukrytej w pąkach hibiskusa esencji – kwiatowej i cytrusowej jednocześnie, słodkiej, ale nie przesadnie, bardzo orzeźwiającej i składającej się na aromatyczną bazę dużej świecy Pink Hibiscus.

Obejrzyj wideo

Czym są duże słoje z serii Classic?

Wysoka wydajność gwarantująca moc niezapomnianych wrażeń. Naturalny wosk obficie nasączony esencjonalnymi olejkami zamknięty został w słoju dużej świecy, która pali się od 100 do 150 godzin. Całość wykonano z najwyższej jakości składników – takich jak prawdziwy wosk czy naturalne, czyste ekstrakty, które ulatniają się już w chwilę po zapaleniu knota i zniewalają realistycznym, długo wyczuwalnym zapachem. Duże słoje Yankee Candle wyposażone są w ręcznie prostowane knoty. Dzięki temu rozwiązaniu – ich płomień jest umiejscowiony optymalnie, a świeczka wypala się stabilnie i do samego końca.

Obejrzyj wideoporadnik

Czego potrzebuje oprócz świecy?

  • Nożyczki do przycinania knota (wbrew pozorom zbędny gadżet, lecz w praktyce ogromnie przydane akcesorium, dzięki któremu wosk w naszej świecy po odpowiednim przycięciu knota będzie wypalał się równomiernie, co znacznie wydłuży jego spalanie)
  • Długie zapałki (w przypadku rozpalania małych słojów Yankee Candle zdecydowanie poradzimy sobie przy pomocy tradycyjnych zapałek, jednak przy średnich i przede wszystkim dużych słojach zwykłe zapałki są zbyt krótkie. Z pomocą przychodzą długie zapałki marki Yankee Candle, które dokładamy gratis do każdego zamówionego dużego słoja)
  • Gasidło (opcjonalne i wyjątkowo dekoracyjne akcesorium, które pomoże nam ugasić płomień świecy bez generowania dymu)
  • Duży klosz na świece (oprócz typowo dekoracyjnej funkcjonalności duże klosze potrafią wydłużyć żywotność świecy nawet do kilkunastu godzin dzięki swojej specjalnej budowie)
  • Duża podstawka pod świece (opcjonalny dekor, na którym możemy umieścić naszą świecę i stworzyć niepowtarzalny nastrój w połączeniu ze stylowym kloszem)

Warto wiedzieć:

Przeczytaj też:

Linia zapachowaKwiatowe
SeriaClassic
Wysokość17,5 cm
Pojemność623 g
Wydajność zapachu100 - 150 godzin
TypDuży słoik

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »