Snow in Love (Duży słoik) Expand

Snow in Love (Duży słoik)

Yankee Candle Yankee Candle

YSDSNIL

Nowy

Duży słój z okolicznościowej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. Wyczuwalne aromaty: drzewa iglaste, paczula.

Więcej szczegółów

O zapachu

Czy można polubić zimę i zaprzyjaźnić się z towarzyszącymi jej przymrozkami? Cóż, dla większości z nas to zadanie niewykonalne. Zupełnie inaczej jest z białym, puszystym śniegiem, w którym można się na zabój zakochać. Zwłaszcza, kiedy w rozbudzaniu tego uczucia pomaga Yankee Candle i serwowana przez zapachowych czarodziejów kompozycja Snow in Love. W dużej, wypełnionej jasnym woskiem świecy mieszają się wszystkie, pozytywnie kojarzące się z grudniową aurą nuty. Znajdziemy tu rozkwitający aromat olejku sosnowego, odrobinę paczuli i dużą ilość białego pudru, który otula kompozycję tak, jak biały puch przykrywa wiecznie zielone, iglaste lasy. Wyjątkowa propozycja zapachowa rysuje zimę w zaskakująco przyjaznych barwach i sprawia, że nawet największe mrozy przestają być straszne.

Obejrzyj wideo

Poznaj opinie popularnych blogerek!

Natalia Wesołek Snow In Love to wosk, który towarzyszył mi przy wigilijnym stole. Zapach przenosi nas do iglastego lasu, w którym unosi się przepiękny zapach natury. Jest to bardzo intensywny aromat, który kojarzy mi się z jakimś męskim perfumem, chyba za sprawą paczuli którą wyczuwam podczas palenia. Wosk sprawdzi się idealnie w zimowe wieczory. Należy on do ciepłych i zmysłowych woni. // Natalia Wesołek (kanapowicz.blogspot.com)

Agata Ucieczka od słodkich aromatów. Zapach zimowy, ale jednocześnie świeży, nie mający nic wspólnego z wszechobecnymi korzennymi aromatami. Snow in Love to zimowy spacer po lesie. Pachnące świerki, śnieg skrzypiący pod butami i mroźne, rześkie powietrze. Można się zakochać! // Agata (april-station.blogspot.com)

Siulka W Snow In Love czuję cudny zapach paczuli - ciepły i zmysłowy - kolejny dobry wybór zakupowy! Zdecydowanie uprzyjemni mi zimowe poranki i wieczory :) // Katarzyna Rygał (siulka.pl)

Czym są duże słoje z serii Classic?

Wysoka wydajność gwarantująca moc niezapomnianych wrażeń. Naturalny wosk obficie nasączony esencjonalnymi olejkami zamknięty został w słoju dużej świecy, która pali się od 100 do 150 godzin. Całość wykonano z najwyższej jakości składników – takich jak prawdziwy wosk czy naturalne, czyste ekstrakty, które ulatniają się już w chwilę po zapaleniu knota i zniewalają realistycznym, długo wyczuwalnym zapachem. Duże słoje Yankee Candle wyposażone są w ręcznie prostowane knoty. Dzięki temu rozwiązaniu – ich płomień jest umiejscowiony optymalnie, a świeczka wypala się stabilnie i do samego końca.

Obejrzyj wideoporadnik

Czego potrzebuje oprócz świecy?

  • Nożyczki do przycinania knota (wbrew pozorom zbędny gadżet, lecz w praktyce ogromnie przydane akcesorium, dzięki któremu wosk w naszej świecy po odpowiednim przycięciu knota będzie wypalał się równomiernie, co znacznie wydłuży jego spalanie)
  • Długie zapałki (w przypadku rozpalania małych słojów Yankee Candle zdecydowanie poradzimy sobie przy pomocy tradycyjnych zapałek, jednak w przypadku średnich i przede wszystkim dużych słojów zwykłe zapałki są zbyt krótkie. Z pomocą przychodzą długie zapałki marki Yankee Candle, które dokładamy gratis do każdego zamówionego dużego słoja)
  • Gasidło (opcjonalne i wyjątkowo dekoracyjne akcesorium, które pomoże nam ugasić płomień świecy bez generowania dymu)

Warto wiedzieć:

Przeczytaj też:

Linia zapachowaOkolicznościowe
SeriaClassic
Wysokość17,5 cm
Pojemność623 g
Wydajność zapachu100 - 150 godzin
TypDuży słoik

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »