Black Plum Blossoms (Duży słoik) Expand

Citrus Tango (Duży słoik)

Yankee Candle Yankee Candle

YSDCIT

Nowy

Duży słój z owocowej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. Wyczuwalne aromaty: pomarańcza, limonka oraz grejpfrut.

Więcej szczegółów

O zapachu

Jest jak podróż do słonecznej Argentyny, w której – z jednej strony – możemy wylegiwać się na słonecznej plaży, a z drugiej – oddawać się nocnemu życiu i brać udział w słynnych milongach. Inspiracją do powstania kompozycji Citrus Tango był najsłynniejszy, kojarzący się z południowoamerykańskim temperamentem taniec. W jasnym, słonecznym wosku dużej świecy Yankee Candle nie znajdziemy jednak (tak jak w tango) namiętnej kłótni kochanków. Jest tu za to zaskakująca harmonia, wielopłaszczyznowość i dużo radości. W pięknym lampionie mieści się argentyńskie słońce, złote plaże, urok tropików i odrobina wieczornych rozrywek, którym oddają się z lubością mieszkańcy boskiego Buenos. Skórka z rześkiej cytryny, olejek ze słodkiej pomarańczy i akordy wydobyte z wnętrza gorzkiego grejpfruta tworzą smakowity koktajl, który sprawnie studzi emocje i pozwala znaleźć wytchnienie po dniu spędzonym na zwiedzaniu najpiękniejszych zakątków Argentyny.

Czym są duże słoje z serii Classic?

Wysoka wydajność gwarantująca moc niezapomnianych wrażeń. Naturalny wosk obficie nasączony esencjonalnymi olejkami zamknięty został w słoju dużej świecy, która pali się od 100 do 150 godzin. Całość wykonano z najwyższej jakości składników – takich jak prawdziwy wosk czy naturalne, czyste ekstrakty, które ulatniają się już w chwilę po zapaleniu knota i zniewalają realistycznym, długo wyczuwalnym zapachem. Duże słoje Yankee Candle wyposażone są w ręcznie prostowane knoty. Dzięki temu rozwiązaniu – ich płomień jest umiejscowiony optymalnie, a świeczka wypala się stabilnie i do samego końca.

Obejrzyj wideoporadnik

Czego potrzebuje oprócz świecy?

  • Nożyczki do przycinania knota (wbrew pozorom zbędny gadżet, lecz w praktyce ogromnie przydane akcesorium, dzięki któremu wosk w naszej świecy po odpowiednim przycięciu knota będzie wypalał się równomiernie, co znacznie wydłuży jego spalanie)
  • Długie zapałki (w przypadku rozpalania małych słojów Yankee Candle zdecydowanie poradzimy sobie przy pomocy tradycyjnych zapałek, jednak przy średnich i przede wszystkim dużych słojach zwykłe zapałki są zbyt krótkie. Z pomocą przychodzą długie zapałki marki Yankee Candle, które dokładamy gratis do każdego zamówionego dużego słoja)
  • Gasidło (opcjonalne i wyjątkowo dekoracyjne akcesorium, które pomoże nam ugasić płomień świecy bez generowania dymu)
  • Duży klosz na świece (oprócz typowo dekoracyjnej funkcjonalności duże klosze potrafią wydłużyć żywotność świecy nawet do kilkunastu godzin dzięki swojej specjalnej budowie)
  • Duża podstawka pod świece (opcjonalny dekor, na którym możemy umieścić naszą świecę i stworzyć niepowtarzalny nastrój w połączeniu ze stylowym kloszem)

Warto wiedzieć:

Przeczytaj też:

Linia zapachowaOwocowe
SeriaClassic
Wysokość17,5 cm
Pojemność623 g
Wydajność zapachu100 - 150 godzin
TypDuży słoik

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »