Amber Moon (Duży słoik) Expand

Amber Moon (Duży słoik)

Yankee Candle Yankee Candle

YSDAM

Nowy

Duży słój z owocowej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. Wyczuwalne aromaty: bursztyn, paczula, drzewo sandałowe, grejpfrut, pomarańcza, woda kolońska.

Więcej szczegółów

O zapachu

Wielowątkowa historia nastrojowego, wrześniowego wieczoru opowiedziana za pomocą wyjątkowego zapachu. W rolach głównych – tworzących fabułę – występuje ciepły bursztyn, olejek paczulowy, nuty drzewa sandałowego i subtelne, ale przyspieszające akcję powiewy chłodnej bryzy. Wszystko to zostało elegancko oprawione i podane w formie kremowego, naturalnego wosku dużej świecy Amber Moon. Ta niezwykła propozycja od Yankee Candle to gratka dla miłośników złożonych, konceptualnych zapachów, które można bez końca na nowo odkrywać. Wyczulone nosy odnajdą w Amber Moon nuty grejpfruta i pomarańczy, a miłośnicy zdecydowanych akordów – kilka kropli męskiej wody kolońskiej. Każdy, kto ceni sobie złożone kompozycje pokocha Amber Moon – dużą świecę od Yankee Candle, której zapach jest idealnym zwieńczeniem wakacji i sposobem na aromatyczne przywitanie zbliżającej się jesieni.

Obejrzyj wideo

Czym są duże słoje z serii Classic?

Wysoka wydajność gwarantująca moc niezapomnianych wrażeń. Naturalny wosk obficie nasączony esencjonalnymi olejkami zamknięty został w słoju dużej świecy, która pali się od 100 do 150 godzin. Całość wykonano z najwyższej jakości składników – takich jak prawdziwy wosk czy naturalne, czyste ekstrakty, które ulatniają się już w chwilę po zapaleniu knota i zniewalają realistycznym, długo wyczuwalnym zapachem. Duże słoje Yankee Candle wyposażone są w ręcznie prostowane knoty. Dzięki temu rozwiązaniu – ich płomień jest umiejscowiony optymalnie, a świeczka wypala się stabilnie i do samego końca.

Obejrzyj wideoporadnik

Czego potrzebuje oprócz świecy?

  • Nożyczki do przycinania knota (wbrew pozorom zbędny gadżet, lecz w praktyce ogromnie przydane akcesorium, dzięki któremu wosk w naszej świecy po odpowiednim przycięciu knota będzie wypalał się równomiernie, co znacznie wydłuży jego spalanie)
  • Długie zapałki (w przypadku rozpalania małych słojów Yankee Candle zdecydowanie poradzimy sobie przy pomocy tradycyjnych zapałek, jednak w przypadku średnich i przede wszystkim dużych słojów zwykłe zapałki są zbyt krótkie. Z pomocą przychodzą długie zapałki marki Yankee Candle, które dokładamy gratis do każdego zamówionego dużego słoja)
  • Gasidło (opcjonalne i wyjątkowo dekoracyjne akcesorium, które pomoże nam ugasić płomień świecy bez generowania dymu)

Warto wiedzieć:

Przeczytaj też:

Linia zapachowaOwocowe
SeriaClassic
Wysokość17,5 cm
Pojemność623 g
Wydajność zapachu100 - 150 godzin
TypDuży słoik

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »