Honey Glow (Duży słoik) Expand

Honey Glow (Duży słoik)

Yankee Candle Yankee Candle

YSDHG

Nowy

Duży słój z owocowej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. Wyczuwalne aromaty: miód, woda kolońska.

Więcej szczegółów

O zapachu

Wnętrze naszego domu zasługuje na wszystko to, co najlepsze. Dlatego, z okazji zbliżającego się przełomu lata i jesieni, proponujemy spryskać je wyjątkowymi perfumami. Zamknięte w wydajnym, dużym słoju Honey Glow akordy połączono z wyjątkową dbałością o proporcje. Naturalne olejki mieszają się tu w ciepłym, prawdziwym wosku i tworzą kompozycję uwodzącą, otulającą, na długo zapadającą w pamięć i bardzo luksusową. W Honey Glow wyczujemy nuty słodkiego, miodowego nektaru i drobinki przywodzące na myśl ekskluzywną, nieco pieprzną wodę kolońską. Połączone ze sobą, damskie i męskie pierwiastki składają się na produkt wyjątkowy – zapach, pod którym z chęcią podpisałby się nie jeden mistrz sztuki perfumeryjnej. Ta wyjątkowa propozycja to otulający ideał dedykowany miłośnikom luksusowych dodatków, które nie tylko pięknie ozdabiają wnętrze, ale i wprowadzają do niego niezwykle przyjazny, przytulny klimat.

Obejrzyj wideo

Czym są duże słoje z serii Classic?

Wysoka wydajność gwarantująca moc niezapomnianych wrażeń. Naturalny wosk obficie nasączony esencjonalnymi olejkami zamknięty został w słoju dużej świecy, która pali się od 100 do 150 godzin. Całość wykonano z najwyższej jakości składników – takich jak prawdziwy wosk czy naturalne, czyste ekstrakty, które ulatniają się już w chwilę po zapaleniu knota i zniewalają realistycznym, długo wyczuwalnym zapachem. Duże słoje Yankee Candle wyposażone są w ręcznie prostowane knoty. Dzięki temu rozwiązaniu – ich płomień jest umiejscowiony optymalnie, a świeczka wypala się stabilnie i do samego końca.

Obejrzyj wideoporadnik

Czego potrzebuje oprócz świecy?

  • Nożyczki do przycinania knota (wbrew pozorom zbędny gadżet, lecz w praktyce ogromnie przydane akcesorium, dzięki któremu wosk w naszej świecy po odpowiednim przycięciu knota będzie wypalał się równomiernie, co znacznie wydłuży jego spalanie)
  • Długie zapałki (w przypadku rozpalania małych słojów Yankee Candle zdecydowanie poradzimy sobie przy pomocy tradycyjnych zapałek, jednak w przypadku średnich i przede wszystkim dużych słojów zwykłe zapałki są zbyt krótkie. Z pomocą przychodzą długie zapałki marki Yankee Candle, które dokładamy gratis do każdego zamówionego dużego słoja)
  • Gasidło (opcjonalne i wyjątkowo dekoracyjne akcesorium, które pomoże nam ugasić płomień świecy bez generowania dymu)

Warto wiedzieć:

Przeczytaj też:

Linia zapachowaOwocowe
SeriaClassic
Wysokość17,5 cm
Pojemność623 g
Wydajność zapachu100 - 150 godzin
TypDuży słoik

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »