Wild Fig (Duży słoik) Expand

Wild Fig (Duży słoik)

Yankee Candle Yankee Candle

YSDWF

Nowy

Duży słój z owocowej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. Wyczuwalne aromaty: figa.

Więcej szczegółów

O zapachu

Kiedy biblijni Adam i Ewa zmuszeni zostali do opuszczenia Raju, zawstydzili się swoją nagością i osłonili ciała prowizorycznymi splotami wykonanymi z figowych listków. Nie wiadomo, czy niezdyscyplinowani amatorzy jabłek z Drzewa Poznania Dobra i Zła docenili też smak tych wyjątkowych, ciemnych owoców. Pewnym jest jednak to, że w figach rozmiłowali się starożytni Grecy i Egipcjanie, którzy spożywali je na wszelkie możliwe sposoby i którzy – bezskutecznie – próbowali zachować ich słodki aromat na dłużej. To, co nie udało się mieszkańcom antycznych Aten nie sprawiło trudności zapachowym magikom z Yankee Candle. To właśnie oni zamknęli figowe nuty w ciemnofioletowym wosku, którym następnie wypełnili duży, dekoracyjny, szklany słój. Świeca Wild Fig to prawdziwa gratka dla koneserów nieco tropikalnej słodyczy i kompozycja, która w okamgnieniu wywołuje wakacyjne wspomnienia i wprowadza pod strzechy klimat kojarzący się z dalekimi podróżami i letnimi delicjami.

Obejrzyj wideo

Czym są duże słoje z serii Classic?

Wysoka wydajność gwarantująca moc niezapomnianych wrażeń. Naturalny wosk obficie nasączony esencjonalnymi olejkami zamknięty został w słoju dużej świecy, która pali się od 100 do 150 godzin. Całość wykonano z najwyższej jakości składników – takich jak prawdziwy wosk czy naturalne, czyste ekstrakty, które ulatniają się już w chwilę po zapaleniu knota i zniewalają realistycznym, długo wyczuwalnym zapachem. Duże słoje Yankee Candle wyposażone są w ręcznie prostowane knoty. Dzięki temu rozwiązaniu – ich płomień jest umiejscowiony optymalnie, a świeczka wypala się stabilnie i do samego końca.

Obejrzyj wideoporadnik

Czego potrzebuje oprócz świecy?

  • Nożyczki do przycinania knota (wbrew pozorom zbędny gadżet, lecz w praktyce ogromnie przydane akcesorium, dzięki któremu wosk w naszej świecy po odpowiednim przycięciu knota będzie wypalał się równomiernie, co znacznie wydłuży jego spalanie)
  • Długie zapałki (w przypadku rozpalania małych słojów Yankee Candle zdecydowanie poradzimy sobie przy pomocy tradycyjnych zapałek, jednak w przypadku średnich i przede wszystkim dużych słojów zwykłe zapałki są zbyt krótkie. Z pomocą przychodzą długie zapałki marki Yankee Candle, które dokładamy gratis do każdego zamówionego dużego słoja)
  • Gasidło (opcjonalne i wyjątkowo dekoracyjne akcesorium, które pomoże nam ugasić płomień świecy bez generowania dymu)

Warto wiedzieć:

Przeczytaj też:

Linia zapachowaOwocowe
SeriaClassic
Wysokość17,5 cm
Pojemność623 g
Wydajność zapachu100 - 150 godzin
TypDuży słoik

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »