Chocolate Layer Cake (Duży słoik) Expand

Chocolate Layer Cake (Duży słoik)

Yankee Candle Yankee Candle

YSDCLC

Nowy

Duży słój z aromatycznej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. Wyczuwalne aromaty: tort czekoladowy.

Więcej szczegółów

Czym są duże słoje z serii Classic?

Wysoka wydajność gwarantująca moc niezapomnianych wrażeń. Naturalny wosk obficie nasączony esencjonalnymi olejkami zamknięty został w słoju dużej świecy, która pali się od 100 do 150 godzin. Całość wykonano z najwyższej jakości składników – takich jak prawdziwy wosk czy naturalne, czyste ekstrakty, które ulatniają się już w chwilę po zapaleniu knota i zniewalają realistycznym, długo wyczuwalnym zapachem. Duże słoje Yankee Candle wyposażone są w ręcznie prostowane knoty. Dzięki temu rozwiązaniu – ich płomień jest umiejscowiony optymalnie, a świeczka wypala się stabilnie i do samego końca.

Obejrzyj wideoporadnik

Czego potrzebuje oprócz świecy?

  • Nożyczki do przycinania knota (wbrew pozorom zbędny gadżet, lecz w praktyce ogromnie przydane akcesorium, dzięki któremu wosk w naszej świecy po odpowiednim przycięciu knota będzie wypalał się równomiernie, co znacznie wydłuży jego spalanie)
  • Długie zapałki (w przypadku rozpalania małych słojów Yankee Candle zdecydowanie poradzimy sobie przy pomocy tradycyjnych zapałek, jednak w przypadku średnich i przede wszystkim dużych słojów zwykłe zapałki są zbyt krótkie. Z pomocą przychodzą długie zapałki marki Yankee Candle, które dokładamy gratis do każdego zamówionego dużego słoja)
  • Nakładka Illuma-Lid (pomaga w poprawnym rozpuszczeniu wosku świecy, aż do samych brzegów słoja (zapobiega tunelowaniu). Płomień dzięki nakładce pali się zdecydowanie stabilniej przez co wzrasta wydajność świecy)
  • Gasidło (opcjonalne i wyjątkowo dekoracyjne akcesorium, które pomoże nam ugasić płomień świecy bez generowania dymu)

Warto wiedzieć:

Przeczytaj też:

Linia zapachowaSłodkie i przyprawy
SeriaClassic
Wysokość17,5 cm
Pojemność623 g
Wydajność zapachu100 - 150 godzin
TypDuży słoik

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Mywholefashion
(4/5)

Chocolate Layer Cake - jeżeli jesteś miłośnikiem najprawdziwszego zapachu czekolady i poszukujesz go w formie wosku lub świecy? CLC jest właśnie dla Ciebie, zapach to czysta belgijska czekolada - dość ciężki, bardzo intensywny. Warto zaznaczyć, że jest to zapach gorzkiej czekolady.

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »