Jelly Beans (Duży słoik) Expand

Jelly Beans (Duży słoik)

Yankee Candle Yankee Candle

YSDJB

Nowy

Limitowana Wielkanocna edycja dużego słoja Yankee Candle z serii Classic. Wyczuwalne aromaty: słodkie, owocowe żelki.

Więcej szczegółów

Czym są duże słoje z serii Classic?

Wysoka wydajność gwarantująca moc niezapomnianych wrażeń. Naturalny wosk obficie nasączony esencjonalnymi olejkami zamknięty został w słoju dużej świecy, która pali się od 100 do 150 godzin. Całość wykonano z najwyższej jakości składników – takich jak prawdziwy wosk czy naturalne, czyste ekstrakty, które ulatniają się już w chwilę po zapaleniu knota i zniewalają realistycznym, długo wyczuwalnym zapachem. Duże słoje Yankee Candle wyposażone są w ręcznie prostowane knoty. Dzięki temu rozwiązaniu – ich płomień jest umiejscowiony optymalnie, a świeczka wypala się stabilnie i do samego końca.

Obejrzyj wideoporadnik

Czego potrzebuje oprócz świecy?

  • Nożyczki do przycinania knota (wbrew pozorom zbędny gadżet, lecz w praktyce ogromnie przydane akcesorium, dzięki któremu wosk w naszej świecy po odpowiednim przycięciu knota będzie wypalał się równomiernie, co znacznie wydłuży jego spalanie)
  • Długie zapałki (w przypadku rozpalania małych słojów Yankee Candle zdecydowanie poradzimy sobie przy pomocy tradycyjnych zapałek, jednak w przypadku średnich i przede wszystkim dużych słojów zwykłe zapałki są zbyt krótkie. Z pomocą przychodzą długie zapałki marki Yankee Candle, które dokładamy gratis do każdego zamówionego dużego słoja)
  • Gasidło (opcjonalne i wyjątkowo dekoracyjne akcesorium, które pomoże nam ugasić płomień świecy bez generowania dymu)

Warto wiedzieć:

Przeczytaj też:

Linia zapachowaOkolicznościowe
SeriaClassic
Wysokość17,5 cm
Pojemność623 g
Wydajność zapachu100 - 150 godzin
TypDuży słoik

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Mywholefashion
(5/5)

Wspaniały zapach żelek Jelly Beans - słodki, kwaskowaty, wypełnia całe pomieszczenie w jednej chwili. Jelly Beans to jeden z lepszych limitowanych zapachów od Yankee Candle. Cudowny aromat który przenosi nas w słodkie czasy dziecińśtwa.

Po tej stronie lustra
(5/5)

Jelly Bean to zapach idealny dla miłośników owocowych żelków, landrynek i gum rozpuszczalnych, łączący w sobie owocową świeżość i cukrową słodycz. Na sucho bardziej kwaskowaty i owocowy, w paleniu zdecydowanie słodki. Nie męczy i nie mdli nawet przy całodziennym paleniu. Moc zapachu dobra.

Elf Naczi
(5/5)

Jelly Bean to słoik napakowany słodkością! Kto z nas nie zna słynnych fasolek? Stały się popularne głównie dzięki Harremu Potterowi, a teraz zapach ten odzwierciedla świeca Yankee Candle. Zapach jest słodki, kwaskowaty, winogronowy. Momentalnie rozprzestrzenia się po całym domu. Chętnie po niego sięgam, ponieważ przypomina mi czasu błogiego dzieciństwa.

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »