Beach Fire (Duży słoik) Expand

Beach Fire (Duży słoik)

Yankee Candle Yankee Candle

YSDSHBF

Nowy

Duży słój Yankee Candle z serii Simply Home. Wyczuwalne aromaty: nuty drewna cedrowego i balsamicznego.

Więcej szczegółów

O zapachu

Pachnie jak romantyczny wieczór spęczony na rajskiej plaży, a przez to – aktywuje jedynie przyjemne, wakacyjne i skłaniające do relaksu skojarzenia. Beach Fire to wyjątkowo upojna kompozycja – nieco dymna, bardzo naturalistyczna, odświeżająca i nostalgiczna zarazem. Tańczą w niej nuty drewna cedrowego i balsamicznego, trawionego przez gorące płomienie ogniska. Duży słój z serii Simply Home pali się przez 135 godzin, a wydobywający się z jego wnętrza zapach sprawia, że wnętrze sypialni czy salonu – w okamgnieniu – zamienia się w nieskończony pas przyjaznego, spowitego światłem księżyca piasku. Naturalne olejki i prawdziwy wosk zamknięte w nienachalnym, eleganckim szkle. A do tego zapach, który przywodzi jedynie miłe wspomnienia... Oto pomysł na domowy wieczór z widokiem na rozpalone na rajskiej plaży ognisko!

Czym są duże słoje z serii Simply Home?

Bardzo dekoracyjne, przyjemnie kolorowe i – co najważniejsze – pięknie pachnące. Stworzone po to, by uszczęśliwiały i na co dzień wypełniały wnętrza naszych domów naturalistycznym, intensywnym i kreującym przyjazną atmosferę aromatem.

Duże świece z serii Simply Home palą się od 100 do 135 godzin. Wypełniający szklane, proste słoje wosk jest całkowicie naturalny, a zatopione w jego masie olejki – niezwykle esencjonalne, wolne od chemicznych, sztucznych składników i ulepszaczy. Dzięki wysokiej jakości wykorzystanych na każdym etapie produkcji materiałów i designerskiemu, nienachalnemu wyglądowi duże słoje Simply Home w niczym nie ustępują „klasycznym” propozycjom marki.

Atrakcyjne cenowo, bardzo odświeżające i kuszące wyjątkowo oryginalnymi nutami słoje Simply Home od Yankee Candle to luksusowa przyjemność dostępna za rozsądną, przyjazną dla portfela cenę i świetna wymówka do tego, aby aromaterapeutyczne, domowe rytuały urządzać z jeszcze większą niż dotychczas częstotliwością.

Czego potrzebuje oprócz świecy?

  • Nożyczki do przycinania knota (wbrew pozorom zbędny gadżet, lecz w praktyce ogromnie przydane akcesorium, dzięki któremu wosk w naszej świecy po odpowiednim przycięciu knota będzie wypalał się równomiernie, co znacznie wydłuży jego spalanie)
  • Długie zapałki (w przypadku rozpalania małych słojów Yankee Candle zdecydowanie poradzimy sobie przy pomocy tradycyjnych zapałek, jednak przy średnich i przede wszystkim dużych słojach zwykłe zapałki są zbyt krótkie)
  • Gasidło (opcjonalne i wyjątkowo dekoracyjne akcesorium, które pomoże nam ugasić płomień świecy bez generowania dymu)

Warto wiedzieć:

Przeczytaj też:

SeriaSimply Home
Wysokość16 cm
Pojemność540 g
Wydajność zapachu100 - 135 godzin
TypDuży słoik

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »