Moonlit Oceans (Duży słoik) Expand

Moonlit Oceans (Duży słoik)

Yankee Candle Yankee Candle

YSDSHMO

Nowy

Duży słój Yankee Candle z serii Simply Home. Wyczuwalne aromaty: kokos, trawa morska oraz kwiaty pomarańczy.

Więcej szczegółów

O zapachu

Wielowątkowa, bardzo bogata i cudownie skomponowana propozycja do domowych sesji aromaterapeutycznych. Moonlit Ocean to świeca z serii Simply Home – linii dedykowanej miłośnikom pięknych zapachów, którzy po ulubione zestawienia pragną sięgać codziennie i którzy chcą stale otaczać się aromaterapeutyczną mgiełką. W dużym, eleganckim słoju zatopiono intrygująco ciemny wosk. Mieszają się w nim naturalne olejki o zapachu kokosa, trawy morskiej i kwiatów pomarańczy. Towarzyszą im akordy ciepłego, słonego powietrza, które spinają kompozycję i sprawiają, że Moonlit Ocean przywodzi na myśl romantyczne wieczory spędzane na spowitej ciemnościami, tropikalnej wyspie. Świeca pali się przez 135 godzin. Doskonale odświeża, pochłania brzydkie zapachy i – co najważniejsze – w mig przenosi myśli w świat aromatycznej egzotyki.

Czym są duże słoje z serii Simply Home?

Bardzo dekoracyjne, przyjemnie kolorowe i – co najważniejsze – pięknie pachnące. Stworzone po to, by uszczęśliwiały i na co dzień wypełniały wnętrza naszych domów naturalistycznym, intensywnym i kreującym przyjazną atmosferę aromatem.

Duże świece z serii Simply Home palą się od 100 do 135 godzin. Wypełniający szklane, proste słoje wosk jest całkowicie naturalny, a zatopione w jego masie olejki – niezwykle esencjonalne, wolne od chemicznych, sztucznych składników i ulepszaczy. Dzięki wysokiej jakości wykorzystanych na każdym etapie produkcji materiałów i designerskiemu, nienachalnemu wyglądowi duże słoje Simply Home w niczym nie ustępują „klasycznym” propozycjom marki.

Atrakcyjne cenowo, bardzo odświeżające i kuszące wyjątkowo oryginalnymi nutami słoje Simply Home od Yankee Candle to luksusowa przyjemność dostępna za rozsądną, przyjazną dla portfela cenę i świetna wymówka do tego, aby aromaterapeutyczne, domowe rytuały urządzać z jeszcze większą niż dotychczas częstotliwością.

Obejrzyj wideoporadnik

Czego potrzebuje oprócz świecy?

  • Nożyczki do przycinania knota (wbrew pozorom zbędny gadżet, lecz w praktyce ogromnie przydane akcesorium, dzięki któremu wosk w naszej świecy po odpowiednim przycięciu knota będzie wypalał się równomiernie, co znacznie wydłuży jego spalanie)
  • Długie zapałki (w przypadku rozpalania małych słojów Yankee Candle zdecydowanie poradzimy sobie przy pomocy tradycyjnych zapałek, jednak przy średnich i przede wszystkim dużych słojach zwykłe zapałki są zbyt krótkie)
  • Gasidło (opcjonalne i wyjątkowo dekoracyjne akcesorium, które pomoże nam ugasić płomień świecy bez generowania dymu)

Warto wiedzieć:

Przeczytaj też:

SeriaSimply Home
Wysokość16 cm
Pojemność540 g
Wydajność zapachu100 - 135 godzin
TypDuży słoik

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »