Berry Sorbet (Duża świeca Core) Expand

Berry Sorbet (Duża świeca Core)

WoodWick

93374

Nowy

Zapach dojrzałych na letnim słońcu borówek zmieszanych z delikatnym kremem śmietankowym.

Więcej szczegółów

Jak pachnie Berry Sorbet?

Próbować opisać zapach tej świecy, to jakby starać się na próżno w kilku zdaniach zawrzeć wszystko, co kryje w sobie urok lata. Beztroska, swoboda i wolność, bieganie boso po wilgotnej trawie, taniec w ciepłym deszczu, tęcza na burzowym przed chwilą niebie - to tylko ułamek wszystkiego, czego doświadczamy w ten cudowny letni czas.

Świeca sojowa Berry Sorbet to aromat dojrzałych leśnych owoców, które tak bardzo kojarzą nam się z dzieciństwem, to babcine pierogi z jagodami, polane obficie świeżą śmietaną i posypane cukrem, to poziomki i maliny oraz przesłodkie borówki zbierane wprost do buzi zamiast do wiklinowych koszyczków.

Jak nie kochać aromatu przywołującego tyle szczęśliwych wspomnień? Co dałby każdy z nas, by nagle znaleźć się w prastarym lesie, poczuć jego chłód chroniący przed upałem, poranną rosę na stopach, a na policzkach nieśmiało przedzierające się przez gęstwinę liści, promyki słońca? Oto w zasięgu naszych dłoni, na delikatnych łodyżkach rosną piękne, dorodne, ciemnogranatowe jagody i rozsiewają wokół swój czarodziejski zapach. Wystarczy tylko wyciągnąć rękę...

Czym wyróżniają się świece WoodWick z kolekcji Core?

Duża świeca WoodWick z serii Core to unikalna kompozycja aromatów zatopiona w ekologicznym, sojowym wosku, który topiąc się uwalnia wyjątkowy zapach. Świece Core posiadają specjalnie zaprojektowany naturalny, drewniany knot, który przy paleniu wydaje kojący dźwięk przypominający skwierczenie drewna w domowym kominku paląc się przy tym długo, równo i czysto aż do 175 godzin!

Wysokość świecy to 18 cm, a drewniana pokrywka, którą jest zakryty słój może posłużyć jako podstawka pod świecę podczas jej używania.

Linia zapachowaOwocowe
Pojemność609,5 g
Wydajność zapachudo 175 godzin

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Dominika Kosmetyczneszalenstwo.pl
(5/5)

Wielki plus za skrzypiący niczym polana w kominku knot. Sam zapach jest soczystą garścią pełną leśnych owoców jak maliny,poziomki , truskawki i borówki skropionych słodką śmietanką.. Moc super

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »