Lilac (Duża świeca Core) Expand

Lilac (Duża świeca Core)

WoodWick

93066

Nowy

Kolorowy i wonny bez przepełniający swoim sielskim aromatem popołudniowe powietrze.

Więcej szczegółów

Produkt niedostępny

129,00 zł

brutto

Jak pachnie Lilac?

Świeca sojowa Lilac to drzwi do czarodziejskiego świata niezwykłych zapachów. Aromat tej świecy to delikatny i nieśmiały oddech wiosny, będący jednocześnie jedną z pierwszych zapowiedzi lata. Cudowny eteryczny zapach kwitnącego bzu odurza, a jednocześnie przynosi słodkie ukojenie - daje złudzenie soczystej, świeżej zieleni wokół nas, a za chwilę przenosi do wiosennego ogrodu, czy też sadu za domem babci zapamiętanego z dzieciństwa.
Mało jest na świecie tak cudownych i upajających aromatów, którego nie sposób opisać, czy porównać z czymkolwiek innym. Woń bzu pozwala się odprężyć, zrelaksować i rozmarzyć. To zapach zakochanych z pierwszych romantycznych, wieczornych spacerów - słodki, wonny i upajający świadek nieśmiałych wyznań i porywów serca.

Zamknij oczy, a usłyszysz śpiew słowików, poczujesz na twarzy muśnięcie aksamitnych liści i ciężkich kiści bzu mieniących się odcieniami fioletu. Oczyma wyobraźni ujrzysz cudowny i sielankowy obraz. Oto wiosenny ogród budzący się do życia, skropiony delikatnym i świeżym, ciepłym, majowym deszczem - pełen wdzięku, uroku i niepowtarzalnego zapachu.

Czym wyróżniają się świece WoodWick z kolekcji Core?

Duża świeca WoodWick z serii Core to unikalna kompozycja aromatów zatopiona w ekologicznym, sojowym wosku, który topiąc się uwalnia wyjątkowy zapach. Świece Core posiadają specjalnie zaprojektowany naturalny, drewniany knot, który przy paleniu wydaje kojący dźwięk przypominający skwierczenie drewna w domowym kominku paląc się przy tym długo, równo i czysto aż do 175 godzin!

Wysokość świecy to 18 cm, a drewniana pokrywka, którą jest zakryty słój może posłużyć jako podstawka pod świecę podczas jej używania.

Linia zapachowaKwiatowe
Pojemność609,5 g
Wydajność zapachudo 175 godzin

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Dominika kosmetyczneszalenstwo.blogspot.com
(5/5)

Piękny, czysty zapach świeżego bzu. Jak na razie najlepiej odwzorowany zapach bzu jaki miałam przyjemność palić. Coś pięknego!

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »