Lilac (Duża świeca Core) Expand

Lilac (Duża świeca Core)

WoodWick

93066

Nowy

Kolorowy i wonny bez przepełniający swoim sielskim aromatem popołudniowe powietrze.

Więcej szczegółów

Jak pachnie Lilac?

Świeca sojowa Lilac to drzwi do czarodziejskiego świata niezwykłych zapachów. Aromat tej świecy to delikatny i nieśmiały oddech wiosny, będący jednocześnie jedną z pierwszych zapowiedzi lata. Cudowny eteryczny zapach kwitnącego bzu odurza, a jednocześnie przynosi słodkie ukojenie - daje złudzenie soczystej, świeżej zieleni wokół nas, a za chwilę przenosi do wiosennego ogrodu, czy też sadu za domem babci zapamiętanego z dzieciństwa.
Mało jest na świecie tak cudownych i upajających aromatów, którego nie sposób opisać, czy porównać z czymkolwiek innym. Woń bzu pozwala się odprężyć, zrelaksować i rozmarzyć. To zapach zakochanych z pierwszych romantycznych, wieczornych spacerów - słodki, wonny i upajający świadek nieśmiałych wyznań i porywów serca.

Zamknij oczy, a usłyszysz śpiew słowików, poczujesz na twarzy muśnięcie aksamitnych liści i ciężkich kiści bzu mieniących się odcieniami fioletu. Oczyma wyobraźni ujrzysz cudowny i sielankowy obraz. Oto wiosenny ogród budzący się do życia, skropiony delikatnym i świeżym, ciepłym, majowym deszczem - pełen wdzięku, uroku i niepowtarzalnego zapachu.

Czym wyróżniają się świece WoodWick z kolekcji Core?

Duża świeca WoodWick z serii Core to unikalna kompozycja aromatów zatopiona w ekologicznym, sojowym wosku, który topiąc się uwalnia wyjątkowy zapach. Świece Core posiadają specjalnie zaprojektowany naturalny, drewniany knot, który przy paleniu wydaje kojący dźwięk przypominający skwierczenie drewna w domowym kominku paląc się przy tym długo, równo i czysto aż do 175 godzin!

Wysokość świecy to 18 cm, a drewniana pokrywka, którą jest zakryty słój może posłużyć jako podstawka pod świecę podczas jej używania.

Linia zapachowaKwiatowe
Pojemność609,5 g
Wydajność zapachudo 175 godzin

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Dominika kosmetyczneszalenstwo.blogspot.com
(5/5)

Piękny, czysty zapach świeżego bzu. Jak na razie najlepiej odwzorowany zapach bzu jaki miałam przyjemność palić. Coś pięknego!

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »