Beach Boardwalk (Duża świeca Core) Expand

Beach Boardwalk (Duża świeca Core)

WoodWick

93498

Nowy

Spacer po promenadzie: zapach bryzy morskiej, białego piasku oraz waniliowych gofrów pieczonych w nadmorskiej kawiarence.

Więcej szczegółów

Jak pachnie Beach Boardwalk?

Spacer nadmorską promenadą niesie ze sobą mnóstwo wrażeń, które łapczywie chłoniemy wszelkimi zmysłami, by wracać do nich we wspomnieniach.

Świeca sojowa Beach Boardwalk to pamiętnik z nadmorskich wakacji. Jej aromat przywodzi na myśl słony wiatr czeszący nasze włosy - raz chłodny, innym razem gorący, nadający skórze niepowtarzalny złoty odcień. Jest tu też zapach morza, rozgrzanego białego piasku, mokrych kamyków i muszli wyrzuconych na brzeg, muskanych co chwila przez spienione fale.

Życie promenady to także gwar małych kawiarenek, zapach waniliowych gofrów, lodów na patyku, mrożonej kawy, czy orzeźwiających owocowych koktajli.

Jeśli chcesz przypomnieć sobie, za czym tęsknisz przez cały rok, poczuć w szary, ponury dzień atmosferę urokliwej nadmorskiej miejscowości - zapal naszą niezwykłą świecę. Jej zapach to wolność, beztroska, szczęście. Najlepsze, co może dać nam lato nad morzem - gorące, rozleniwiające promienie słoneczne, a za chwilę chłód i orzeźwienie błękitnych fal.

Pozwól nam ożywić twe najlepsze letnie wspomnienia.

Czym wyróżniają się świece WoodWick z kolekcji Core?

Duża świeca WoodWick z serii Core to unikalna kompozycja aromatów zatopiona w ekologicznym, sojowym wosku, który topiąc się uwalnia wyjątkowy zapach. Świece Core posiadają specjalnie zaprojektowany naturalny, drewniany knot, który przy paleniu wydaje kojący dźwięk przypominający skwierczenie drewna w domowym kominku paląc się przy tym długo, równo i czysto aż do 175 godzin!

Wysokość świecy to 18 cm, a drewniana pokrywka, którą jest zakryty słój może posłużyć jako podstawka pod świecę podczas jej używania.

Linia zapachowaRześkie
Pojemność609,5 g
Wydajność zapachudo 175 godzin

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »