Birchwood (Duża świeca Core) Expand

Birchwood (Duża świeca Core)

WoodWick

93497

Nowy

Nuty drzewne brzozy z dodatkiem drzewa różanego, akordów zielonych traw i ambry.

Więcej szczegółów

Jak pachnie Birchwood?

Jeżeli masz ochotę na spacer w brzozowym zagajniku - proponujemy Ci świecę zapachową Birchwood. Łączy ona w sobie niezwykłe aromaty w ciekawą i oryginalną kompozycję, jakże przyjemną dla naszych zmysłów. Nuta drzewna brzozy pozwala się złagodzić słodką wonią różaną, natomiast akordy zielonych traw idealnie współgrają z ambrą.

Jak przemawia do naszej wyobraźni ta wyjątkowa symfonia bogatych aromatów zaczerpniętych wprost z natury?

Łagodność i zdecydowanie, kobiecość i męska stanowczość. Zieleń, świeżość, natura, a wśród zieleni, na łonie przyrody, para pięknych, młodych ludzi, spacerujących wśród białych, smukłych brzóz. Czy to zakochani na pierwszym spacerze, czy dobrzy przyjaciele pogrążeni w interesującej rozmowie? Nieważne, ten zapach to harmonia, dobro i spokój. Wilgotność ściółki leśnej, odurzająca woń kipiącej życiem roślinności i stonowane ciepło arystokratycznej brzozy.

Nasza świeca sojowa Birchwood to hołd oddany naturze, zachwyt nad jej pięknem, niepowtarzalnością, cudem życia. Najpiękniejsze aromaty zaklęte w wosku.

Czym wyróżniają się świece WoodWick z kolekcji Core?

Duża świeca WoodWick z serii Core to unikalna kompozycja aromatów zatopiona w ekologicznym, sojowym wosku, który topiąc się uwalnia wyjątkowy zapach. Świece Core posiadają specjalnie zaprojektowany naturalny, drewniany knot, który przy paleniu wydaje kojący dźwięk przypominający skwierczenie drewna w domowym kominku paląc się przy tym długo, równo i czysto aż do 175 godzin!

Wysokość świecy to 18 cm, a drewniana pokrywka, którą jest zakryty słój może posłużyć jako podstawka pod świecę podczas jej używania.

Linia zapachowaRześkie
Pojemność609,5 g
Wydajność zapachudo 175 godzin

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »