Cinnamon Cheer (Duża świeca Core) Expand

Cinnamon Cheer (Duża świeca Core)

WoodWick

93268

Nowy

Zapach świątecznej radości – pikantny cynamon, starta gałka muszkatołowa i kawałki jabłka

Więcej szczegółów

Jak pachnie Cinnamon Cheer?

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że nie ma bardziej klimatycznych świąt niż Boże Narodzenie. To z nimi kojarzy nam się radosne oczekiwanie, niecierpliwość, podekscytowanie, wzruszenie i serdeczność,a emocjom tym towarzyszą przeróżne zapachy, których nie da się porównać z żadnymi innymi na świecie.

Niełatwym zadaniem było stworzenie kompozycji aromatów, które wiernie oddadzą świąteczny nastrój, a wręcz stworzą jeszcze bardziej uroczysty klimat.

Całą feerię bożonarodzeniowych barw, symfonię uroczystych dźwięków, wyjątkowych chwil, wzniosłych słów udało się zamknąć w wosku świecy Cinnamon Cheer. Sprawi ona, że zakiełkuje w nas dziecięca ekscytacja i radość z powodu zbliżającej się Gwiazdki, nawet, gdy aura nie sprzyja i nie zanosi się na białe święta.

Świeca sojowa Cinnamon Cheer to pikantny cynamon, nuta gałki muszkatołowej i cząstki jabłka. Aromat korzennych pierniczków przywodzi na myśl te czasy, gdy na Boże Narodzenie czekało się przez cały rok. Dziecięca wiara w Świętego Mikołaja, pisanie listów z prośbą o wymarzone prezenty, uporczywe wypatrywanie pierwszej gwiazdki - emocje tych bezcennych chwil znów możemy poczuć, gdy tylko otuli nas zapach świecy Cinnamon Cheer.

Czym wyróżniają się świece WoodWick z kolekcji Core?

Duża świeca WoodWick z serii Core to unikalna kompozycja aromatów zatopiona w ekologicznym, sojowym wosku, który topiąc się uwalnia wyjątkowy zapach. Świece Core posiadają specjalnie zaprojektowany naturalny, drewniany knot, który przy paleniu wydaje kojący dźwięk przypominający skwierczenie drewna w domowym kominku paląc się przy tym długo, równo i czysto aż do 175 godzin!

Wysokość świecy to 18 cm, a drewniana pokrywka, którą jest zakryty słój może posłużyć jako podstawka pod świecę podczas jej używania.

Linia zapachowaSłodkie i przyprawy
Pojemność609,5 g
Wydajność zapachudo 175 godzin

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »