Fireside (Duża świeca Core) Expand

Fireside (Duża świeca Core)

WoodWick

93106

Nowy

Nasz popisowy aromat- równoważący naturalny zapach ambry, wetiweru i piżma – idealnie uchwycona esencja przytulnego wieczoru przy rozgrzewającym ogniu.

Więcej szczegółów

Jak pachnie Fireside?

Jedna z najbardziej trafionych kompozycji zapachowych WoodWick to świeca sojowa Fireside łącząca w sobie starannie wyselekcjonowane i skomponowane w harmonijną całość aromaty bliskie naturze. Wszystko po to, by w możliwie najbliższym stopniu oddać niezwykłość przytulnego wieczoru spędzonego przy kominku.

Pobudzająca woń ambry, niezwykle bogaty aromat wetiweru, kojarzony z zielonością traw rodem z Haiti oraz wrażenie otulenia i zmysłowości, które zawdzięczamy nucie piżma - to właśnie uczta dla naszego powonienia. Jeśli chcemy odtworzyć za pomocą zapachu niezwykły klimat, hipnotyzujące piękno palących się polan, poczuć niemal namacalnie rozgrzewające, kojące ciepło, wybierzmy świecę Fireside. To wspaniały pomysł na wzbogacenie chwil relaksu w ulubionym fotelu, przy lampce wina, nastrojowej muzyce. Specjalnie zaprojektowany drewniany knot, wydający w trakcie palenia odgłos wesoło trzaskającego drewna, jeszcze silniej utwierdzi nas w przekonaniu, że oto siedzimy przed kominkiem... wystarczy tylko zamknąć oczy i poddać się nastrojowi chwili.

Czym wyróżniają się świece WoodWick z kolekcji Core?

Duża świeca WoodWick z serii Core to unikalna kompozycja aromatów zatopiona w ekologicznym, sojowym wosku, który topiąc się uwalnia wyjątkowy zapach. Świece Core posiadają specjalnie zaprojektowany naturalny, drewniany knot, który przy paleniu wydaje kojący dźwięk przypominający skwierczenie drewna w domowym kominku paląc się przy tym długo, równo i czysto aż do 175 godzin!

Wysokość świecy to 18 cm, a drewniana pokrywka, którą jest zakryty słój może posłużyć jako podstawka pod świecę podczas jej używania.

Linia zapachowaRześkie
Pojemność609,5 g
Wydajność zapachudo 175 godzin

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »