First Crush (Duża świeca Core) Expand

First Crush (Duża świeca Core)

WoodWick

93490

Nowy

Specjalne połączenie, które oddaje niewinność pierwszej miłości poprzez soczystość rozgniecionych porzeczek i poziomek.

Więcej szczegółów

Jak pachnie First Crush?

Każdy z nas ma małe sekrety, które skrzętnie chowa przed światem. Bardzo często dotyczą one naszej sfery uczuciowej. Jakież jest nasze niedowierzanie, gdy zapomniana melodia, czyjś głos, piękny zapach znajdą klucz do naszych wspomnień, wyzwolą je z niepamięci i ożywią choć na chwilę?

Świeca sojowa First Crush to jeden z tych tajemniczych sposobów na powrót najskrytszych wspomnień. To rozgniecione porzeczki i poziomki, swą kruchością i delikatnością przywodzące na myśl pierwszą, niewinną miłość. Ta woń przeniesie nas w letni czas, gdy przeżywaliśmy swe wakacyjne zauroczenie, gdy marzyliśmy o uczuciu, które będzie wieczne. Potajemne spacery, nieśmiałe wyznania, pierwsze nieporadne pocałunki - to wszystko ma w sobie nasza niezwykła świeca. Wystarczy tylko zamknąć oczy, odprężyć się i oddać zmysły we władanie tej cudownej symfonii aromatów.

Te piękne czasy, gdy wszystko wydawało się takie proste a uczucia były szczere i dziewicze podobno już nie wrócą...chyba, że zapalimy świecę First Crush.

Czym wyróżniają się świece WoodWick z kolekcji Core?

Duża świeca WoodWick z serii Core to unikalna kompozycja aromatów zatopiona w ekologicznym, sojowym wosku, który topiąc się uwalnia wyjątkowy zapach. Świece Core posiadają specjalnie zaprojektowany naturalny, drewniany knot, który przy paleniu wydaje kojący dźwięk przypominający skwierczenie drewna w domowym kominku paląc się przy tym długo, równo i czysto aż do 175 godzin!

Wysokość świecy to 18 cm, a drewniana pokrywka, którą jest zakryty słój może posłużyć jako podstawka pod świecę podczas jej używania.

Linia zapachowaOwocowe
Pojemność609,5 g
Wydajność zapachudo 175 godzin

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »