Fresh Flowers (Duża świeca Core) Expand

Fresh Flowers (Duża świeca Core)

WoodWick

93376

Nowy

Zapach kwitnących kwiatów z dodatkiem musującego grejpfruta i białego drewna.

Więcej szczegółów

Jak pachnie Fresh Flowers?

Ciepły wiosenny poranek, gdy w powietrzu unosi się zapach rosy, a kwiaty przywołują do siebie swoim delikatnym zapachem, podkreślonym przez senne resztki nocy - taki zapach można przywołać w każdym domu. Świeca sojowa Fresh Flowers nie tylko przypomni takie szczęśliwe, wręcz beztroskie chwile, ale również zatrzyma je na dłużej.

Aromaty kwiatów przeplatają się w niej z delikatnością cytrusowej nuty, jaką zapewnia dodatek grejpfruta. Niczym najlepsze perfumy, skomponowane przez perfumiarskie autorytety, świeca Fresh Flowers otula zapachem wnętrze. Powoli i dyskretnie aromat dostaje się do każdego zakamarka, aby olśnić je niepowtarzalnym zapachem, jaki posiadają jedynie najświeższe kwiaty rosnące w ogrodzie.

Ukojenie dla zmysłów z jednoczesnym podkreśleniem romantyczności tej chwili, gdy domownicy sięgnęli po jej niezwykły zapach. Świeca sojowa Fresh Flowers to dyskretny aromat świeżego bukietu. Dzięki niej świeże kwiaty będą obecne w domu bez konieczności sięgania po zielone gałązki i kolorowe kwiatostany.

Czym wyróżniają się świece WoodWick z kolekcji Core?

Duża świeca WoodWick z serii Core to unikalna kompozycja aromatów zatopiona w ekologicznym, sojowym wosku, który topiąc się uwalnia wyjątkowy zapach. Świece Core posiadają specjalnie zaprojektowany naturalny, drewniany knot, który przy paleniu wydaje kojący dźwięk przypominający skwierczenie drewna w domowym kominku paląc się przy tym długo, równo i czysto aż do 175 godzin!

Wysokość świecy to 18 cm, a drewniana pokrywka, którą jest zakryty słój może posłużyć jako podstawka pod świecę podczas jej używania.

Linia zapachowaKwiatowe
Pojemność609,5 g
Wydajność zapachudo 175 godzin

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »