Lemongrass (Duża świeca Core) Expand

Lemongrass (Duża świeca Core)

WoodWick

93114

Nowy

Trawa cytrynowa: świeży zapach słodkiej trawy z nutami skórki z cytryny.

Więcej szczegółów

Jak pachnie Lemongrass?

Świeżość cytryny i delikatna słodycz trawy to dwie nuty zapachowe, które działają niezwykle orzeźwiająco. Ten zapach kojarzy się ze spacerem po świeżo skoszonej trawie, wśród lekko kwaskowych zapachów owoców cytrusowych. Takie wrażenia zapewnia również świeca sojowa Lemongrass, w której orzeźwiająco niczym skórka z prawdziwej cytryny działa trawa cytrynowa. Egzotyka w mieszkaniu dzięki połączeniu naturalności zapachów doskonale wpływa na wszystkie zmysły zapewniając relaks i pobudzenie. Lekkie otulenie delikatnym aromatem trawy cytrynowej zabiera do odległych azjatyckich regionów, gdzie dźwięki łączą się z różnorodnymi zapachami, a zapachy słodkie i kwaśne stanowią jedność. Lemongrass to taka podróż w nieznane rewiry świadomości, gdzie każdemu niepewnemu krokowi towarzyszy delikatnie układająca się pod stopami słodka trawa, a zmysły chętnie oddają się we władanie cytrusowej nuty. W Lemongrass słodycz świeżej trawy jest odpowiednio stonowana, a cytrynowa nuta stanowi lekko wyczuwalne zapachowe tło.

Czym wyróżniają się świece WoodWick z kolekcji Core?

Duża świeca WoodWick z serii Core to unikalna kompozycja aromatów zatopiona w ekologicznym, sojowym wosku, który topiąc się uwalnia wyjątkowy zapach. Świece Core posiadają specjalnie zaprojektowany naturalny, drewniany knot, który przy paleniu wydaje kojący dźwięk przypominający skwierczenie drewna w domowym kominku paląc się przy tym długo, równo i czysto aż do 175 godzin!

Wysokość świecy to 18 cm, a drewniana pokrywka, którą jest zakryty słój może posłużyć jako podstawka pod świecę podczas jej używania.

Linia zapachowaRześkie
Pojemność609,5 g
Wydajność zapachudo 175 godzin

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »