Linen (Duża świeca Core) Expand

Linen (Duża świeca Core)

WoodWick

93135

Nowy

Relaksujący zapach czystej pościeli, suszonej delikatnym, letnim wiatrem.

Więcej szczegółów

Jak pachnie Linen?

Słoneczny dzień i świeżo wyprana pościel z prawdziwego lnu, która pobłyskuje na sznurze i bieli się od słońca. A jak pachnie taka pościel wieczorem, gdy po nałożeniu na poduszkę jeszcze czuć w niej ostatnie podmuchy letniego, ciepłego wiatru. Podobne wrażenia zapewnia świeca sojowa Linen. Tu również delikatny, ledwie wyczuwalny zapach lnianej pościeli otula zmysłowo i zapewnia relaks i komfort. I to bez konieczności prania, suszenia i bielenia na słońcu bielizny pościelowej. Linen to również zapach lata, dni pełnych słońca, gdy czasem delikatny letni deszcz skropi suszące się pranie, a letni wesoły wietrzyk je dodatkowo wysuszy. To szaleństwo wakacyjnego wypoczynku i miłosnych deklaracji. Zmysłowość lnu towarzyszy nie tylko w sypialni. Delikatne lniane koszule noszone w czasie letnich dni, suszone na słońcu, pachną równie mocno. Świeca Linen przenosi ten świat do domu i przypomina wszystkie radosne chwile, kojarzące się z letnimi popołudniami, słońcem i relaksującą beztroską, do której chętnie się wraca.

Czym wyróżniają się świece WoodWick z kolekcji Core?

Duża świeca WoodWick z serii Core to unikalna kompozycja aromatów zatopiona w ekologicznym, sojowym wosku, który topiąc się uwalnia wyjątkowy zapach. Świece Core posiadają specjalnie zaprojektowany naturalny, drewniany knot, który przy paleniu wydaje kojący dźwięk przypominający skwierczenie drewna w domowym kominku paląc się przy tym długo, równo i czysto aż do 175 godzin!

Wysokość świecy to 18 cm, a drewniana pokrywka, którą jest zakryty słój może posłużyć jako podstawka pod świecę podczas jej używania.

Linia zapachowaRześkie
Pojemność609,5 g
Wydajność zapachudo 175 godzin

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »