Patchouli (Duża świeca Core) Expand

Patchouli (Duża świeca Core)

WoodWick

93293

Nowy

Klasyczny zapach paczuli z odrobina słodkiej wanilii i prawdziwej ambry.

Więcej szczegółów

Jak pachnie świeca Patchouli?

Ekscentryczny, z nutami drzewnymi i delikatnym aromatem ciężkiego kadzidła - taki jest zapach patchouli, którego można doświadczyć wybierając się w odległe rejony Azji okołorównikowej. Świeca sojowa Patchouli uzupełnia ją o prawdziwą ambrę oraz delikatnie zmysłową nutę wanilii, która dodaje całości odrobinę słodyczy, ale nadal jest egzotycznie fascynująca. Jaki jest zapach Patchouli? To zapach pobudzający do działania, stymulujący, a jednocześnie to zapach pieniędzy, które patchoula bardzo lubi. Jej obecność kojarzy się także ze zmysłowymi uciechami cielesnymi, bowiem patchoula to również afrodyzjak. W jej zapachu przebija gorycz i zmysłowa słodycz, które się wzajemnie znoszą, ale i doskonale uzupełniając tworząc zmysłową całość. Jest ostra i słodka, przyciąga i odpycha, ale również działa relaksująco, zatem można ją stosować jako remedium na stres dnia codziennego. Klasyczny i ekskluzywny zapach patchouli to również zapach pokoju i miłości, z którymi może się kojarzyć każde mieszkanie.

Czym wyróżniają się świece WoodWick z kolekcji Core?

Duża świeca WoodWick z serii Core to unikalna kompozycja aromatów zatopiona w ekologicznym, sojowym wosku, który topiąc się uwalnia wyjątkowy zapach. Świece Core posiadają specjalnie zaprojektowany naturalny, drewniany knot, który przy paleniu wydaje kojący dźwięk przypominający skwierczenie drewna w domowym kominku paląc się przy tym długo, równo i czysto aż do 175 godzin!

Wysokość świecy to 18 cm, a drewniana pokrywka, którą jest zakryty słój może posłużyć jako podstawka pod świecę podczas jej używania.

Linia zapachowaRześkie
Pojemność609,5 g
Wydajność zapachudo 175 godzin

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »