Spiced Eggnog (Duża świeca Core) Expand

Spiced Eggnog (Duża świeca Core)

WoodWick

93146

Nowy

Klasyczny, świąteczny ajerkoniak przyprawiony cynamonem, zielem angielskim i gałką muszkatołową.

Więcej szczegółów

Jak pachnie świeca Spiced Eggnog?

Świąteczny ajerkoniak może zachwycać bogactwem przypraw. Zwykle jest serwowany na gorąco jako napój, który ma rozgrzać nie tylko swoją temperaturą, ale i dodatkami korzennymi. Ten aromat przybliża świeca sojowa Spiced Eggnog. Serwowany jako napój gorący eggnog zachwyca głębią aromatu, który zawdzięcza połączeniu gałki muszkatołowej, cynamonu i ziela angielskiego. Jest z jednej strony słodki i jajeczno-mleczny, a z drugiej pobudza korzennym połączeniem kilku aromatów, które przyjemnie kojarzą się ze świętami i choinką. Boże Narodzenie można obchodzić przez cały rok. Wystarczy świeca Spiced Eggnog, która po kilku minutach przypomni świąteczną atmosferę z pełnią radości i nerwowym oczekiwaniem na świąteczne prezenty. W większości przepisów na eggnog pojawia się alkohol, którego nuty nie można znaleźć w świecy Spiced Eggnog. Kilka minut w towarzystwie zapachów tej świecy skróci czas oczekiwania na najbliższe święta, gdy cała rodzina będzie się ponownie delektować aromatem gorącego napoju na bazie żółtek.

Czym wyróżniają się świece WoodWick z kolekcji Core?

Duża świeca WoodWick z serii Core to unikalna kompozycja aromatów zatopiona w ekologicznym, sojowym wosku, który topiąc się uwalnia wyjątkowy zapach. Świece Core posiadają specjalnie zaprojektowany naturalny, drewniany knot, który przy paleniu wydaje kojący dźwięk przypominający skwierczenie drewna w domowym kominku paląc się przy tym długo, równo i czysto aż do 175 godzin!

Wysokość świecy to 18 cm, a drewniana pokrywka, którą jest zakryty słój może posłużyć jako podstawka pod świecę podczas jej używania.

Linia zapachowaSłodkie i przyprawy
Pojemność609,5 g
Wydajność zapachudo 175 godzin

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »