Tranquilitea (Duża świeca Core) Expand

Tranquilitea (Duża świeca Core)

WoodWick

93487

Nowy

Cisza i spokój: Odpręż się w swoim ulubionym fotelu i pozwól, aby kojący zapach gorącej herbaty ziołowej odsunął stres z całego dnia.

Więcej szczegółów

Jak pachnie świeca Tranquilitea?

Wygodny fotel, koc, a w dłoni ulubiona gorąca herbata, aromatyczna i pełna zaskakujących połączeń ziół i przypraw. Stan kompletnego relaksu i odprężenia, wyciszenie i spokój, także w domowym zaciszu. Może go zapewnić świeca sojowa Tranquilitea, w której ukryte jest bogactwo ziół i naturalnych dodatków. Całość wycisza i delikatnie uspokaja, jest również ukojeniem po nerwowym dniu. Cisza, relaks, spokój - takie trzy punkty powinny przyświecać każdemu, kto poświęci choćby kilka minut na ulubione zajęcia. Może to być kilka minut przeznaczone na lekturę ulubionej książki, której towarzyszy pyszna ziołowa herbata, może to być długa relaksująca kąpiel z dodatkiem naturalnych aromatów. Tranqulitea nie ogranicza możliwości relaksu, a jedynie je uzupełnia o przyjemnie ziołowe nuty zapachowe, które usuną wszelki stres. Już po kilku minutach myśli wracają do porządku, ciało się odpręża, a zmysłowe naturalne zapachy jak w gorącej ziołowej herbacie przypominają o wszystkim, co daje wytchnienie i zadowolenie.

Czym wyróżniają się świece WoodWick z kolekcji Core?

Duża świeca WoodWick z serii Core to unikalna kompozycja aromatów zatopiona w ekologicznym, sojowym wosku, który topiąc się uwalnia wyjątkowy zapach. Świece Core posiadają specjalnie zaprojektowany naturalny, drewniany knot, który przy paleniu wydaje kojący dźwięk przypominający skwierczenie drewna w domowym kominku paląc się przy tym długo, równo i czysto aż do 175 godzin!

Wysokość świecy to 18 cm, a drewniana pokrywka, którą jest zakryty słój może posłużyć jako podstawka pod świecę podczas jej używania.

Linia zapachowaRześkie
Pojemność609,5 g
Wydajność zapachudo 175 godzin

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »