Vineyard Nights (Duża świeca Core) Expand

Vineyard Nights (Duża świeca Core)

WoodWick

93094

Nowy

Czerwone wino z dodatkiem ożywczych nut śliwki, zielonej figi na bazie rozgrzewającego piżma.

Więcej szczegółów

Jak pachnie świeca Vineyard Nights?

W długie jesienne i zimowe wieczory często nie chce się wychodzić. Wygodny fotel i czarka rozgrzewającego czerwonego wina z przyprawami to idealny duet, dzięki któremu można się odprężyć i zrelaksować we własnym domu. Jeśli jednak alkoholowy napój, rozgrzewający nie tylko dłonie, nie wystarcza, zawsze można sięgnąć po aromatyczną świecę Vineyard Nights. Ta świeca sojowa przypomina wszystko to, co kojarzy się z wieczornymi spotkaniami z przyjaciółmi i wielogodzinnymi rozmowami o sensie życia i bardziej przyziemnych sprawach, gdy wszystkich otula zmysłowy zapach czerwonego wina z nutą dojrzałej śliwki, którą przełamuje ledwie wyczuwalny aromat zielonych fig. Ten aromat potęguje również wrażenie ciepła i bliskości za sprawą rozgrzewającego piżma. Vineyard Nights kojarzy się z bliskością przyjaciół i rodziny, z wieczorami, które nigdy się nie kończą i są radosne, choć pogoda za oknem nie zawsze zachęca do większej aktywności. Takie chwile pełne szczęścia i winno-owocowego aromatu można teraz przywoływać o każdej porze roku.

Czym wyróżniają się świece WoodWick z kolekcji Core?

Duża świeca WoodWick z serii Core to unikalna kompozycja aromatów zatopiona w ekologicznym, sojowym wosku, który topiąc się uwalnia wyjątkowy zapach. Świece Core posiadają specjalnie zaprojektowany naturalny, drewniany knot, który przy paleniu wydaje kojący dźwięk przypominający skwierczenie drewna w domowym kominku paląc się przy tym długo, równo i czysto aż do 175 godzin!

Wysokość świecy to 18 cm, a drewniana pokrywka, którą jest zakryty słój może posłużyć jako podstawka pod świecę podczas jej używania.

Linia zapachowaOwocowe
Pojemność609,5 g
Wydajność zapachudo 175 godzin

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »