Wood Smoke (Duża świeca Core) Expand

Wood Smoke (Duża świeca Core)

WoodWick

93075

Nowy

Prawdziwy zapach drzewa cedrowego i żarzących się drewienek – nostalgiczny komfort skwierczącego ognia.

Więcej szczegółów

Produkt niedostępny

129,00 zł

brutto

Jak pachnie świeca Wood Smoke?

Letnie wyprawy z wielogodzinnym pieczeniem kiełbasek w ognisku i śpiewami niemal do rana, dopóki żarzą się ostatnie kawałki suchego drewna i nostalgiczną wyprawę do czasów, gdy wszystko było łatwiejsze, a wspólne siedzenie przy ognisku zapewniało bliskość, pomoże odtworzyć świeca sojowa Wood Smoke. Już po chwili wyczuwalny jest zapach drewna cedrowego, które niknie w mglistych oparach unoszących się nad pobliską łąką. I cisza, którą przerywają jedynie wesołe iskierki, pękające w ciepłym ogniu. W takich chwilach przychodzą do głowy najlepsze pomysły, a wszelkie problemy stają się mało znaczące. Wszechogarniający spokój otula cedrowym zapachem myśli i ciało, zapewniając ukojenie i odprężenie. Wood Smoke przenosi wszystkich do cedrowych lasów, gdzieś daleko w Azji czy w Afryce, lub całkiem blisko nad Morze Śródziemne. Kojący zapach palonego drewna, który zawisł w ciężkich od drobinek wody chmurach, zachwyca słodyczą drewna cedrowego i lekko smolistym, gorzkawym zapachem dymu. Wood Smoke stworzy dżunglę w zasięgu reki.

Czym wyróżniają się świece WoodWick z kolekcji Core?

Duża świeca WoodWick z serii Core to unikalna kompozycja aromatów zatopiona w ekologicznym, sojowym wosku, który topiąc się uwalnia wyjątkowy zapach. Świece Core posiadają specjalnie zaprojektowany naturalny, drewniany knot, który przy paleniu wydaje kojący dźwięk przypominający skwierczenie drewna w domowym kominku paląc się przy tym długo, równo i czysto aż do 175 godzin!

Wysokość świecy to 18 cm, a drewniana pokrywka, którą jest zakryty słój może posłużyć jako podstawka pod świecę podczas jej używania.

Linia zapachowaRześkie
Pojemność609,5 g
Wydajność zapachudo 175 godzin

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »