Botanical Garden (Duża świeca sojowa) Expand

Botanical Garden (Duża świeca sojowa)

WoodWick

93959

Nowy

Połączenie trzech warstw koloru i aromatu zaczerpniętego ze świec z kolekcji Core: Lilac, Rose i Honeysuckle.

Więcej szczegółów

Ogród Botaniczny to magiczne miejsce pełne wyjątkowych zapachów, tajemniczych kształtów i niezwykłych, żywych kolorów. Taka jest także ta kompozycja zapachowa składająca się z trzech pięknych aromatów. Dzięki niej odbędziesz niezapomnianą podróż po przedziwnym ogrodzie. Róża - królowa kwiatów, wprowadzi Cię w nastrój spokoju i harmonii, słodki zapach lilaka porwie Cię w świat najpiękniejszych marzeń, a przepiękny aromat wiciokrzewu przyniesie ukojenie po ciężkim dniu. To doskonała kompozycja na codzienny relaks w gronie najbliższych, ale także na wyjątkowe okazje.

Świeca sojowa WoodWick Botanical Garden ma aż 18 cm wysokości, dzięki czemu pali się długo, a dzięki swemu wyjątkowemu wykonaniu także intensywnie oraz równo. Nasze świece posiadają specjalny, naturalny knot drewniany, dzięki któremu sprawiają wrażenie skwierczącego drewna. Drewniana pokrywka może służyć także jako podstawa pod świecę.

Zapraszamy do zatopienia się w kompozycji Botanical Garden - niezwykłym aromacie lilaka, róży i wiciokrzewu.

Czym są świece z kolekcji Trilogy?

Duża świeca WoodWick z serii Trilogy to trzy warstwy połączonego koloru i aromatu, aby stworzyć jedną piękną świecę. Każda z nich posiada unikalną kompozycję wosków, które topiąc się uwalniają wyjątkowy zapach. Świece Trilogy posiadają specjalnie zaprojektowany naturalny, drewniany knot, który przy paleniu wydaje kojący dźwięk przypominający skwierczenie drewna w domowym kominku paląc się przy tym długo, równo i czysto aż do 175 godzin!

Linia zapachowaKwiatowe
Pojemność609,5 g
Wydajność zapachudo 175 godzin

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »