Nautical Escape (Duża świeca sojowa) Expand

Nautical Escape (Duża świeca sojowa)

WoodWick

93957

Nowy

Połączenie trzech warstw koloru i aromatu zaczerpniętego ze świec z kolekcji Core: Tropical Oasis, Sand & Driftwood i At the Beach.

Więcej szczegółów

Kompozycja Nautical Escape to propozycja dla wszystkich, marzących choć od czasu do czasu o morskiej ucieczce w nieznane. Zapach morskiej bryzy, gorącego piasku oraz tropikalnej oazy pomoże bez trudu oderwać się od codzienności i zatopić w magicznym świecie małych wysepek, czarujących zatok i wysokich palm. To idealna kompozycja dla niebanalnych myślicieli, wiecznych poszukiwaczy przygód oraz romantycznych podróżników. Zachwycające aromaty przywodzą na myśl dalekie wakacyjne wyprawy i rozbudzają chęci do kolejnych niezwykłych odkryć.

Dzięki drewnianemu, naturalnemu knotowi, w który wyposażona jest świeca sojowa WoodWick, możesz cieszyć się nie tylko wyjątkowym zapachem, ale także dźwiękiem drewna w ognisku lub domowym kominku. Unikalne wykonanie daje możliwość równego spalania przez nawet 175 godzin. Świeca wyposażona jest także w pokrywkę, która podczas palenia może pełnić funkcję podstawy.

Pozwól sobie na morską ucieczkę i chwilę relaksu z zapachami tropikalnej wyspy i ukrytych dzikich plaż.

Czym są świece z kolekcji Trilogy?

Duża świeca WoodWick z serii Trilogy to trzy warstwy połączonego koloru i aromatu, aby stworzyć jedną piękną świecę. Każda z nich posiada unikalną kompozycję wosków, które topiąc się uwalniają wyjątkowy zapach. Świece Trilogy posiadają specjalnie zaprojektowany naturalny, drewniany knot, który przy paleniu wydaje kojący dźwięk przypominający skwierczenie drewna w domowym kominku paląc się przy tym długo, równo i czysto aż do 175 godzin!

Linia zapachowaRześkie
Pojemność609,5 g
Wydajność zapachudo 175 godzin

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »