After Sunset (Duża świeca sojowa) Expand

After Sunset (Duża świeca sojowa)

WoodWick

93953

Nowy

Połączenie trzech warstw koloru i aromatu zaczerpniętego ze świec z kolekcji Core: Birchwood, Havana Nights i Vineyard Nights.

Więcej szczegółów

Po Zachodzie Słońca nastaje niezwykły moment wyciszenia i relaksu. To czas w którym dzień miniony przechodzi do historii, a dla nas nadchodzi czas wyczekiwanego odpoczynku. To idealna chwila na relaksującą kąpiel, wieczorne rozmowy we dwoje lub obserwowanie nocnego nieba. After Sunset to doskonale dobrana kompozycja wyjątkowych aromatów: Havana Nights oraz Vineyard Nights, połączonych z nastrojowym zapachem brzozowego drewna. Poczuj odprężenie i wyciszenie, jakie niesie z sobą zachodzące słońce.

Wysokość świecy to 18 centymetrów. Posiada ona pokrywkę, którą podczas palenia warto wykorzystać jako podstawę. Świeca sojowa WoodWick to wyjątkowa technologia, która sprawia, że świeca pali się równomiernie i czysto przez 175 godzin. Zamiast tradycyjnego knota posiada naturalny drewniany, który podczas palenia wydaje charakterystyczny dźwięk, przywodzący na myśl drewno palone w domowym kominku lub na ognisku.

Zatop się w odprężającej kompozycji After Sunset i poczuj przez chwilę ciepłą, letnią noc, spędzoną na łonie natury.

Czym są świece z kolekcji Trilogy?

Duża świeca WoodWick z serii Trilogy to trzy warstwy połączonego koloru i aromatu, aby stworzyć jedną piękną świecę. Każda z nich posiada unikalną kompozycję wosków, które topiąc się uwalniają wyjątkowy zapach. Świece Trilogy posiadają specjalnie zaprojektowany naturalny, drewniany knot, który przy paleniu wydaje kojący dźwięk przypominający skwierczenie drewna w domowym kominku paląc się przy tym długo, równo i czysto aż do 175 godzin!

Linia zapachowaRześkie
Pojemność609,5 g
Wydajność zapachudo 175 godzin

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »