Apple Festival (Duża świeca sojowa) Expand

Apple Festival (Duża świeca sojowa)

WoodWick

93901

Nowy

Połączenie trzech warstw koloru i aromatu zaczerpniętego ze świec z kolekcji Core: Applewood, Anjou Apple i Caramel Apple.

Więcej szczegółów

W olbrzymim zaczarowanym sadzie trwa coroczne Święto Jabłka. To czas radości z obfitych zbiorów i doskonała okazja do skosztowania owoców o różnym kształcie, kolorze i smaku. Tak właśnie pachnie Apple Festival - jabłkowym sadem - zapachem dzieciństwa i radosnej beztroski. Wyjątkowa kompozycja zapachowa jabłoni, jabłek z francuskiego regionu Anjou oraz Carmel Apple to propozycja, która wniesie z sobą powiew świeżości i nastroi pozytywnie. Przypomnij sobie wakacje na wsi dzięki tej idealnie skomponowanej jabłkowej mieszance, cenionej nie tylko przez miłośników jabłek.

Świeca sojowa WoodWick posiada naturalny drewniany knot, który podczas palenia wydaje charakterystyczny dźwięk skwierczącego w ognisku lub w kominku drewna. Dzięki unikalnej procedurze palenie może trwać nawet do 175 godzin, a proces spalania przebiega równomiernie i czysto. Świeca ma 18 cm, a pokrywka może być jednocześnie podstawą pod świecę.

Daj się porwać ożywczej kompozycji Apple Festival i poczuj się jak w wielkim owocującym sadzie.

Czym są świece z kolekcji Trilogy?

Duża świeca WoodWick z serii Trilogy to trzy warstwy połączonego koloru i aromatu, aby stworzyć jedną piękną świecę. Każda z nich posiada unikalną kompozycję wosków, które topiąc się uwalniają wyjątkowy zapach. Świece Trilogy posiadają specjalnie zaprojektowany naturalny, drewniany knot, który przy paleniu wydaje kojący dźwięk przypominający skwierczenie drewna w domowym kominku paląc się przy tym długo, równo i czysto aż do 175 godzin!

Linia zapachowaOwocowe
Pojemność609,5 g
Wydajność zapachudo 175 godzin

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Anna Tymińska
(3/5)

Świeczka ładna ale niestety zapach się zmienia na gorszę. Nie jest to brzydki zapach ale też nie należy do moich ulubionych.

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »