Beachfront Cottage (Duża świeca sojowa) Expand

Beachfront Cottage (Duża świeca sojowa)

WoodWick

93954

Nowy

Połączenie trzech warstw koloru i aromatu zaczerpniętego ze świec z kolekcji Core: Soft Chambray, At the Beach i Tropical Oasis.

Więcej szczegółów

Kompozycja Beachfront Cottage to zapach ucieczki w nadmorskie rejony, do małej opuszczonej chatki i błogi relaks na ukrytych piaszczystych plażach. Niesamowita kompozycja trzech morskich zapachów Soft Chambray, At the Beach oraz Tropical Oasis pomoże Ci przenieść się na chwilę do małej nadmorskiej miejscowości, gdzie czas jakby się zatrzymał a ludzie żyją spokojnie, dopasowując się do rytmów dyktowanych przez naturę. Poczuj wolność, harmonię oraz wszechobecny zapach świeżej morskiej bryzy i obserwuj jak fale Twojego umysłu powoli uspokajają się,.

Świeca ma 18 cm wysokości i posiada pokrywkę, która pełni jednocześnie podstawę pod świecę podczas palenia. Dzięki wyjątkowej metodzie produkcji świeca sojowa pali się równo, czysto, a przede wszystkim długo, bo aż do 175 godzin. Wyjątkową zaletą świec jest ich drewniany, naturalny knot, który podczas spalania charakterystycznie Skwierzyna, przypominając odgłos palonego w kominku drewna.

Pozwól sobie na błogi odpoczynek w nadmorskiej chatce dzięki doskonałej kompozycji Beachfront Cottage.

Czym są świece z kolekcji Trilogy?

Duża świeca WoodWick z serii Trilogy to trzy warstwy połączonego koloru i aromatu, aby stworzyć jedną piękną świecę. Każda z nich posiada unikalną kompozycję wosków, które topiąc się uwalniają wyjątkowy zapach. Świece Trilogy posiadają specjalnie zaprojektowany naturalny, drewniany knot, który przy paleniu wydaje kojący dźwięk przypominający skwierczenie drewna w domowym kominku paląc się przy tym długo, równo i czysto aż do 175 godzin!

Linia zapachowaRześkie
Pojemność609,5 g
Wydajność zapachudo 175 godzin

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »