Cafe Sweets (Duża świeca sojowa) Expand

Cafe Sweets (Duża świeca sojowa)

WoodWick

93904

Nowy

Połączenie trzech warstw koloru i aromatu zaczerpniętego ze świec z kolekcji Core: Vanilla Bean, Caramel i Biscotti.

Więcej szczegółów

Cafe Sweets to oryginalna, słodka mieszanka, niczym z małej włoskiej cukierni. Zatop się w cudownych zapachach Vanilla Bean, Caramel i Biscotti i poczuj jak wyjątkowe aromaty przenoszą Cię w świat słodkiej rozkoszy, napełniając wesołą, ożywczą energią. Niech Twoje życie stanie się tak słodkie i różnorodne, jak odkrywanie nowych słodyczy w maleńkiej przydrożnej kawiarence. Pozwól by wanilia i karmel opanowały na moment Twój rozbiegany umysł.

Świeca sojowa WoodWick ma 18 cm i posiada dopasowaną pokrywę, która w razie potrzeby może służyć także jako podstawa podczas palenia świecy. Niepowtarzalna procedura pozwala na równomierne, czyste spalanie, które może trwać nawet do 175 godzin. Dzięki naturalnemu, drewnianemu knotowi możesz cieszyć się nie tylko magicznymi zapachami, ale także skwierczeniem, które przywodzi na myśl noce przy ognisku lub długie wieczory przy domowym kominku.

Zatop się w magicznym zapachu Cafe Sweets i poczuj ja jak wraz z zapachami w Twoje życie wchodzi słodycz, radość i harmonia.

Czym są świece z kolekcji Trilogy?

Duża świeca WoodWick z serii Trilogy to trzy warstwy połączonego koloru i aromatu, aby stworzyć jedną piękną świecę. Każda z nich posiada unikalną kompozycję wosków, które topiąc się uwalniają wyjątkowy zapach. Świece Trilogy posiadają specjalnie zaprojektowany naturalny, drewniany knot, który przy paleniu wydaje kojący dźwięk przypominający skwierczenie drewna w domowym kominku paląc się przy tym długo, równo i czysto aż do 175 godzin!

Linia zapachowaSłodkie i przyprawy
Pojemność609,5 g
Wydajność zapachudo 175 godzin

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »