Citrus Burst (Duża świeca sojowa) Expand

Citrus Burst (Duża świeca sojowa)

WoodWick

93905

Nowy

Połączenie trzech warstw koloru i aromatu zaczerpniętego ze świec z kolekcji Core: Lemon Chiffon, Orange Grove i Valencia Orange.

Więcej szczegółów

Daj się porwać tropikalnemu zapachowi świeżych cytrusów. Citrus Burst to mieszanka zapachów, która pobudzi Twoje zmysły i wniesie wiele radości, przywodzącej na myśl beztroskę i głęboki relaks, niczym podczas wakacji na tropikach. Poczuj jak wyjątkowa kompozycja Lemon Chiffon, Orange Grove oraz Valencia Orange napełniają Cię gorącym słońcem i przynoszą orzeźwienie po cięższym dniu. To zapach idealny dla ludzi z fantazją, wesołych oraz posiadających odrobinę południowego charakteru.

Świeca ma aż 18 cm wysokości i posiada pokrywę, której można użyć jako podstawy pod świecę podczas palenia. Niepowtarzalna procedura produkcji sprawia, że świeca sojowa WoodWick może palić się nawet do 175 godzin. Spalanie następuje równomiernie i czysto. Wyjątkowym atutem świecy jest jej naturalny, drewniany knot, który wydaje podczas spalania charakterystyczny dźwięk, przypominający skwierczenie drewna w babcinym piecu lub w domowym kominku.

Pozwól się porwać orzeźwiającym zapachom cytryn i pomarańczy, zamkniętych w kompozycji Citrus Burst.

Czym są świece z kolekcji Trilogy?

Duża świeca WoodWick z serii Trilogy to trzy warstwy połączonego koloru i aromatu, aby stworzyć jedną piękną świecę. Każda z nich posiada unikalną kompozycję wosków, które topiąc się uwalniają wyjątkowy zapach. Świece Trilogy posiadają specjalnie zaprojektowany naturalny, drewniany knot, który przy paleniu wydaje kojący dźwięk przypominający skwierczenie drewna w domowym kominku paląc się przy tym długo, równo i czysto aż do 175 godzin!

Linia zapachowaOwocowe
Pojemność609,5 g
Wydajność zapachudo 175 godzin

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »