Forest Walk (Duża świeca sojowa) Expand

Forest Walk (Duża świeca sojowa)

WoodWick

93947

Nowy

Połączenie trzech warstw koloru i aromatu zaczerpniętego ze świec z kolekcji Core: Frasier Fir, Velvet Woods i Enchanted Evergreen.

Więcej szczegółów

Produkt niedostępny

135,00 zł

brutto

Jak pachnie świeca Forest Walk?

Jak pachnie spacer po lesie? Wiosną pachnie budzącą się do życia roślinnością, latem obfitością leśnych owoców, jesienią świeżością po deszczu, a zimą spokojem i odpoczynkiem. Wyjątkowy zapach Forest Walk to przepięknie dobrana kompozycja, w której odnajdziemy zaczarowany las iglaków z jodłą Frasera. Całość kompozycji dopełnia magiczny aromat Velvet Woods. Forest Walk to zapach dla marzycieli i poszukiwaczy przygód. Pokochają go miłośnicy natury oraz ciekawscy świata wędrowcy, bowiem w zaciszu domowym tworzy w mig niesamowitą, leśną atmosferę, zapraszając na magiczny spacer po najpiękniejszych leśnych zakątkach.

Każda świeca WoodWick Trilogy posiada naturalny, drewniany knot, który podczas spalania wydaje charakterystyczny dźwięk, przypominający drewno w domowym kominku lub na ognisku. Świeca wysokości 18 cm pali się równomiernie i czysto nawet do 175 godzin. Posiada także pokrywę, która może pełnić funkcję podstawki.

Wprowadź do swojego domu odrobinę pięknego, zielonego lasu dzięki kompozycji Forest Walk.

Czym są świece z kolekcji Trilogy?

Duża świeca WoodWick z serii Trilogy to trzy warstwy połączonego koloru i aromatu, aby stworzyć jedną piękną świecę. Każda z nich posiada unikalną kompozycję wosków, które topiąc się uwalniają wyjątkowy zapach. Świece Trilogy posiadają specjalnie zaprojektowany naturalny, drewniany knot, który przy paleniu wydaje kojący dźwięk przypominający skwierczenie drewna w domowym kominku paląc się przy tym długo, równo i czysto aż do 175 godzin!

Linia zapachowaRześkie
Pojemność609,5 g
Wydajność zapachudo 175 godzin

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »