Forest Walk (Duża świeca sojowa) Expand

Forest Walk (Duża świeca sojowa)

WoodWick

93947

Nowy

Połączenie trzech warstw koloru i aromatu zaczerpniętego ze świec z kolekcji Core: Frasier Fir, Velvet Woods i Enchanted Evergreen.

Więcej szczegółów

Jak pachnie świeca Forest Walk?

Jak pachnie spacer po lesie? Wiosną pachnie budzącą się do życia roślinnością, latem obfitością leśnych owoców, jesienią świeżością po deszczu, a zimą spokojem i odpoczynkiem. Wyjątkowy zapach Forest Walk to przepięknie dobrana kompozycja, w której odnajdziemy zaczarowany las iglaków z jodłą Frasera. Całość kompozycji dopełnia magiczny aromat Velvet Woods. Forest Walk to zapach dla marzycieli i poszukiwaczy przygód. Pokochają go miłośnicy natury oraz ciekawscy świata wędrowcy, bowiem w zaciszu domowym tworzy w mig niesamowitą, leśną atmosferę, zapraszając na magiczny spacer po najpiękniejszych leśnych zakątkach.

Każda świeca WoodWick Trilogy posiada naturalny, drewniany knot, który podczas spalania wydaje charakterystyczny dźwięk, przypominający drewno w domowym kominku lub na ognisku. Świeca wysokości 18 cm pali się równomiernie i czysto nawet do 175 godzin. Posiada także pokrywę, która może pełnić funkcję podstawki.

Wprowadź do swojego domu odrobinę pięknego, zielonego lasu dzięki kompozycji Forest Walk.

Czym są świece z kolekcji Trilogy?

Duża świeca WoodWick z serii Trilogy to trzy warstwy połączonego koloru i aromatu, aby stworzyć jedną piękną świecę. Każda z nich posiada unikalną kompozycję wosków, które topiąc się uwalniają wyjątkowy zapach. Świece Trilogy posiadają specjalnie zaprojektowany naturalny, drewniany knot, który przy paleniu wydaje kojący dźwięk przypominający skwierczenie drewna w domowym kominku paląc się przy tym długo, równo i czysto aż do 175 godzin!

Linia zapachowaRześkie
Pojemność609,5 g
Wydajność zapachudo 175 godzin

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »