Fresh & Clean (Duża świeca sojowa) Expand

Fresh & Clean (Duża świeca sojowa)

WoodWick

93949

Nowy

Połączenie trzech warstw koloru i aromatu zaczerpniętego ze świec z kolekcji Core: Baby Powder, Pure Comfort i Paradise Blue.

Więcej szczegółów

Jak pachnie świeca Fresh & Clean?

Wyjątkowa, delikatna kompozycja Fresh Clean to zapach świeżości, czystości i bezpieczeństwa. Taki komfort i spokój to czasy niemowlęce, w których najbardziej idealnym miejscem były ramiona naszej mamy, dlatego w skład tego magicznego trio wszedł miły zapach dziecięcego pudru oraz Pure Comfort - aromat, który wnosi z sobą uczucie prawdziwego komfortu. Całość została dopełniona nutą Paradise Blue, by stworzyć w Twoim mieszkaniu prawdziwie rajską atmosferę. To kompozycja dla każdego, kto ma ochotę choć na chwilę przenieść się do świata spokoju i relaksu.

Oryginale świece WoodWick z serii Trilogy to unikatowe połączenia trzech niesamowitych zapachów, wyposażone w specjalny knot drewniany, dzięki któremu można nie tylko rozkoszować się wyjątkowym zapachem, ale także odgłosem przypominającym palące się w kominku lub ognisku drewno. Świeca ma 18 cm i posiada drewnianą pokrywkę, która służyć może także jako podstawa.

Poczuj jak Fresh Clean zmienia Twoją przestrzeń w bezpieczne, magiczne miejsce, niczym z najbardziej błogich snów dzieciństwa.

Czym są świece z kolekcji Trilogy?

Duża świeca WoodWick z serii Trilogy to trzy warstwy połączonego koloru i aromatu, aby stworzyć jedną piękną świecę. Każda z nich posiada unikalną kompozycję wosków, które topiąc się uwalniają wyjątkowy zapach. Świece Trilogy posiadają specjalnie zaprojektowany naturalny, drewniany knot, który przy paleniu wydaje kojący dźwięk przypominający skwierczenie drewna w domowym kominku paląc się przy tym długo, równo i czysto aż do 175 godzin!

Linia zapachowaRześkie
Pojemność609,5 g
Wydajność zapachudo 175 godzin

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »