Fresh Baked (Duża świeca sojowa) Expand

Fresh Baked (Duża świeca sojowa)

WoodWick

93921

Nowy

Połączenie trzech warstw koloru i aromatu zaczerpniętego ze świec z kolekcji Core: Bakery Cupcake, Orange Gingersnap i Coffee Cake.

Więcej szczegółów

Jak pachnie świeca Fresh Baked?

Nie trzeba być łasuchem, by pozwolić się zauroczyć zapachami świeżych wypieków. Fresh Baked to kompozycja, która przypomni zapach babcinych placków lub przeniesie nas na uliczki małego włoskiego miasteczka, gdzie z każdego rogu wabi nas aromatyczny zapach kawy i świeżych ciasteczek. Fresh Baked to połączenie Bakery Cupcake, Orange Gingersnap oraz Coffee Cake. Wyjątkowa mieszanka kawy i pomarańczy wprowadzi Cię w radosny, wiosenny nastrój i pozwoli łatwo zregenerować siły. Dzięki aromatycznym, słodkim nutom kompozycja pomaga poprawić nastrój i wprowadza w przyjemny, relaksujący stan.

Świeca ma 18 cm i pali się równomiernie i intensywnie nawet do 175 godzin. Wyjątkowe świece WoodWick Trilogy to połączenie trzech magicznych zapachów zamkniętych w szklanym opakowaniu i wyposażonych w naturalny drewniany knot, który przypomina dźwięk palonego w kominku lub na ognisku drewna.

Zobacz jak słodki zapach Fresh Baked tworzy z Twojego mieszkania małą włoską kawiarenkę i pozwól sobie na odrobinę pysznego odpoczynku.

Czym są świece z kolekcji Trilogy?

Duża świeca WoodWick z serii Trilogy to trzy warstwy połączonego koloru i aromatu, aby stworzyć jedną piękną świecę. Każda z nich posiada unikalną kompozycję wosków, które topiąc się uwalniają wyjątkowy zapach. Świece Trilogy posiadają specjalnie zaprojektowany naturalny, drewniany knot, który przy paleniu wydaje kojący dźwięk przypominający skwierczenie drewna w domowym kominku paląc się przy tym długo, równo i czysto aż do 175 godzin!

Linia zapachowaSłodkie i przyprawy
Pojemność609,5 g
Wydajność zapachudo 175 godzin

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »