Fruit Temptation (Duża świeca sojowa) Expand

Fruit Temptation (Duża świeca sojowa)

WoodWick

93908

Nowy

Połączenie trzech warstw koloru i aromatu zaczerpniętego ze świec z kolekcji Core: CurrantBean, Ambrosia i Sugared Berries.

Więcej szczegółów

Jak pachnie świeca Fruit Temptation?

Wyjątkowa kompozycja Fruit Temptation to aromatyczna eksplozja owoców. Tak pachną ciepłe, letnie dni, napawając nas nową energią do twórczego działania i nadzieją na sukcesy. Połączenie Currant Bean, Ambrosia i Sugared Berries to zapach letniego wypoczynku, który wniesie w przestrzeń Twojego mieszkania radość, błogi spokój i słodycz życia. To zapach szczególnie dla tych wszystkich, którzy szukają w swoim domu chwil radosnego odpoczynku i totalnego odprężenia. Kompozycja świetnie sprawdzi się także na przyjęciach w gronie przyjaciół i rodziny, owocowo rozładowując wszelkie spięcia.

Świeca ma wysokość 18 cm i pali się równomiernie i czysto nawet przez 175 godzin. Dzięki wyjątkowej technologii świece WoodWick Trilogy posiadają drewniany, naturalny knot, który podczas palenia przypomina dźwięk drewna w kominku lub na ognisku. Świeca posiada także drewnianą pokrywkę, która może służyć także jako podstawa.

Poczuj jak aromaty Fruit Temptation rozchodzą się w Twoim domu wnosząc słodkie orzeźwienie i słoneczny nastrój.

Czym są świece z kolekcji Trilogy?

Duża świeca WoodWick z serii Trilogy to trzy warstwy połączonego koloru i aromatu, aby stworzyć jedną piękną świecę. Każda z nich posiada unikalną kompozycję wosków, które topiąc się uwalniają wyjątkowy zapach. Świece Trilogy posiadają specjalnie zaprojektowany naturalny, drewniany knot, który przy paleniu wydaje kojący dźwięk przypominający skwierczenie drewna w domowym kominku paląc się przy tym długo, równo i czysto aż do 175 godzin!

Linia zapachowaOwocowe
Pojemność609,5 g
Wydajność zapachudo 175 godzin

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »