Fruit Temptation (Duża świeca sojowa) Expand

Fruit Temptation (Duża świeca sojowa)

WoodWick

93908

Nowy

Połączenie trzech warstw koloru i aromatu zaczerpniętego ze świec z kolekcji Core: CurrantBean, Ambrosia i Sugared Berries.

Więcej szczegółów

Produkt niedostępny

135,00 zł

brutto

Jak pachnie świeca Fruit Temptation?

Wyjątkowa kompozycja Fruit Temptation to aromatyczna eksplozja owoców. Tak pachną ciepłe, letnie dni, napawając nas nową energią do twórczego działania i nadzieją na sukcesy. Połączenie Currant Bean, Ambrosia i Sugared Berries to zapach letniego wypoczynku, który wniesie w przestrzeń Twojego mieszkania radość, błogi spokój i słodycz życia. To zapach szczególnie dla tych wszystkich, którzy szukają w swoim domu chwil radosnego odpoczynku i totalnego odprężenia. Kompozycja świetnie sprawdzi się także na przyjęciach w gronie przyjaciół i rodziny, owocowo rozładowując wszelkie spięcia.

Świeca ma wysokość 18 cm i pali się równomiernie i czysto nawet przez 175 godzin. Dzięki wyjątkowej technologii świece WoodWick Trilogy posiadają drewniany, naturalny knot, który podczas palenia przypomina dźwięk drewna w kominku lub na ognisku. Świeca posiada także drewnianą pokrywkę, która może służyć także jako podstawa.

Poczuj jak aromaty Fruit Temptation rozchodzą się w Twoim domu wnosząc słodkie orzeźwienie i słoneczny nastrój.

Czym są świece z kolekcji Trilogy?

Duża świeca WoodWick z serii Trilogy to trzy warstwy połączonego koloru i aromatu, aby stworzyć jedną piękną świecę. Każda z nich posiada unikalną kompozycję wosków, które topiąc się uwalniają wyjątkowy zapach. Świece Trilogy posiadają specjalnie zaprojektowany naturalny, drewniany knot, który przy paleniu wydaje kojący dźwięk przypominający skwierczenie drewna w domowym kominku paląc się przy tym długo, równo i czysto aż do 175 godzin!

Linia zapachowaOwocowe
Pojemność609,5 g
Wydajność zapachudo 175 godzin

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »