Gentle Rain (Duża świeca sojowa) Expand

Gentle Rain (Duża świeca sojowa)

WoodWick

93935

Nowy

Połączenie trzech warstw koloru i aromatu zaczerpniętego ze świec z kolekcji Core: Dew Drops, Water Garden i Agean Sea.

Więcej szczegółów

Jak pachnie świeca Gentle Rain?

Kompozycja Gentle Rain pachnie delikatnym, letnim deszczem, opadającym na liście, drewnianą barierkę, spływającym małymi strumykami w dół, aż do większego potoku. To doskonała mieszanka aromatu spadających kropli, wodnego ogrodu i Morza Egejskiego. To zapachy, które przeniosą Cię na moment w magiczne miejsce, pełne stawów, jezior i małych mostków. Poczuj jak ożywczy deszcz zmywa z Ciebie zmęczenie, przynosząc relaks i konieczny oddech. Gentle Rain doskonale sprawdzi się podczas domowego spa, masażu oraz medytacji. Wniesie w przestrzeń Twojego domu delikatną atmosferę, niczym po letnim deszczu i pomoże głęboko się odprężyć.

Świece WoodWick Trilogy posiadają specjalny naturalny knot, który przypomina dźwięk palonego w domowym kominku lub na ognisku drewna. Każda świeca ma także drewnianą pokrywkę, która służyć może także jako podstawa. Świeca ma 18 cm i może palić się intensywnie i równomiernie nawet przez 175 godzin.

Pozwól sobie na chwilę relaksu spacerując w niezwykłym aromacie Gentle Rain.

Czym są świece z kolekcji Trilogy?

Duża świeca WoodWick z serii Trilogy to trzy warstwy połączonego koloru i aromatu, aby stworzyć jedną piękną świecę. Każda z nich posiada unikalną kompozycję wosków, które topiąc się uwalniają wyjątkowy zapach. Świece Trilogy posiadają specjalnie zaprojektowany naturalny, drewniany knot, który przy paleniu wydaje kojący dźwięk przypominający skwierczenie drewna w domowym kominku paląc się przy tym długo, równo i czysto aż do 175 godzin!

Linia zapachowaRześkie
Pojemność609,5 g
Wydajność zapachudo 175 godzin

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »