Hidden Garden (Duża świeca sojowa) Expand

Hidden Garden (Duża świeca sojowa)

WoodWick

93936

Nowy

Połączenie trzech warstw koloru i aromatu zaczerpniętego ze świec z kolekcji Core: Ruby Sunset, Sheer Elegance i Lilac and Lily.

Więcej szczegółów

Jak pachnie świeca Hidden Garden?

Niejeden z nas marzył, by niczym Alicja z Krainy Czarów znaleźć się przez chwilę w magicznym ogrodzie. Takim ukrytym ogrodem pachnie niezwykła mieszanka Hidden Garden. Kompozycja pozwala zanurzyć się w niezwykły świat trzech wyjątkowych aromatów: Ruby Sunset, Sheer Elegance oraz Lilac and Lily. Kwiatowe zapachy lata sprawdzą się idealnie jako odprężenie po ciężkim dniu i chwila relaksu w domowym zaciszu. Hidden Garden to także doskonała propozycja dla ludzi kreatywnych, poszukujących w życiu ciekawych, niepowtarzalnych doznań oraz wszystkich, którym wciąż za mało słodkich, kwiatowych esencji.

Świeca ma 18 cm wysokości i może palić się czysto i intensywnie nawet do 175 godzin. Dzięki naturalnemu, specjalnemu knotowi świece WoodWick Trilogy przypominają podczas spalania dźwięk palono w ognisku lub domowym kominku drewna. Każda świeca posiada także drewnianą pokrywkę, która może służyć również jako podstawa.

Zanurz się w pachnący, kwiatowy świat Hidden Garden i napełnij swoją przestrzeń aromatem szczęścia i fantazji.

Czym są świece z kolekcji Trilogy?

Duża świeca WoodWick z serii Trilogy to trzy warstwy połączonego koloru i aromatu, aby stworzyć jedną piękną świecę. Każda z nich posiada unikalną kompozycję wosków, które topiąc się uwalniają wyjątkowy zapach. Świece Trilogy posiadają specjalnie zaprojektowany naturalny, drewniany knot, który przy paleniu wydaje kojący dźwięk przypominający skwierczenie drewna w domowym kominku paląc się przy tym długo, równo i czysto aż do 175 godzin!

Linia zapachowaKwiatowe
Pojemność609,5 g
Wydajność zapachudo 175 godzin

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »