Island Sunrise (Duża świeca sojowa) Expand

Island Sunrise (Duża świeca sojowa)

WoodWick

93934

Nowy

Połączenie trzech warstw koloru i aromatu zaczerpniętego ze świec z kolekcji Core: Sparkling Ginger, Citrus Melon i At the beach.

Więcej szczegółów

Jak pachnie świeca Island Sunrise?

Wschód słońca na maleńkiej wyspie. Może nawet bezludnej. Wokół nas wciąż ciepły piasek, przed nami zadziwiająca głębia oceanicznego błękitu, wszędzie przyroda budząca się do przeżycia kolejnego przepięknego dnia. Kompozycja Island Sunrise to wyjątkowe połączenie aromatów Sparkling Ginger, orzeźwiającego Citrus Melon i odprężającego At the beach. Zobacz, jak fascynujący świat małej, bezludnej wyspy zaczyna gościć w Twoim domu. Wykorzystaj go jako element domowego spa, prostej aromaterapii czy romantycznego masażu. Ten wyjątkowy mix pobudzi Twoje zmysły i wprowadzi Cię w stan głębokiego relaksu.

Świeca ma 18 cm i może palić się intensywnie i czysto nawet do 175 godzin. Posiada także drewnianą pokrywkę, która może służyć również jako podstawa. Dzięki zastosowaniu naturalnego, drewnianego knota, świece WoodWick Trilogy wydają charakterystyczny dźwięk palono w domowym kominku lub w ognisku drewna.

Pozwól sobie na chwilę relaksu rozkoszując się wschodem słońca w towarzystwie aromatów Island Sunrise.

Czym są świece z kolekcji Trilogy?

Duża świeca WoodWick z serii Trilogy to trzy warstwy połączonego koloru i aromatu, aby stworzyć jedną piękną świecę. Każda z nich posiada unikalną kompozycję wosków, które topiąc się uwalniają wyjątkowy zapach. Świece Trilogy posiadają specjalnie zaprojektowany naturalny, drewniany knot, który przy paleniu wydaje kojący dźwięk przypominający skwierczenie drewna w domowym kominku paląc się przy tym długo, równo i czysto aż do 175 godzin!

Linia zapachowaOwocowe
Pojemność609,5 g
Wydajność zapachudo 175 godzin

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »