Ocean Escape (Duża świeca sojowa) Expand

Ocean Escape (Duża świeca sojowa)

WoodWick

93910

Nowy

Połączenie trzech warstw koloru i aromatu zaczerpniętego ze świec z kolekcji Core: Tradewinds, Sunset Beach i Tropical Cooler.

Więcej szczegółów

Jak pachnie świeca Ocean Escape?

Każdy czasem marzy o wyrwaniu się gdzieś daleko, porzuceniu choć kawałka niechcianej rzeczywistości i zatonięcie w świecie błogości, słońca i wypoczynku. Tak właśnie pachnie Ocean Escape. Dzięki niesamowitemu połączeniu odświeżającego aromatu Tradewinds, słonecznego Sunset Beach i odrobiny słodyczy Tropical Cooler powstała mieszanka, która przeniesie Cię w świat Twoich najskrytszych wakacyjnych marzeń, przynosząc ulgę po ciężkim dniu i napawając pozytywną energią na resztę wieczoru.

Wyjątkowe świece WoodWick Trilogy to trzy niepowtarzalne aromaty i trzy przepiękne kolory, które tworzą razem magiczną, niezapomnianą kompozycję. Posiadają one także specjalny knot, który podczas spalania przypomina skwierczenie drewna w domowym kominku lub na ognisku. Świeca na 18 cm i pali się aż do 175 godzin równomiernie i czysto. Posiada drewnianą pokrywkę, która może służyć także jako podstawa.

Pozwól sobie na ucieczkę w magiczny oceaniczny świat i rozkoszuj się relaksem, jaki zapewnią aromaty Ocean Escape.

Czym są świece z kolekcji Trilogy?

Duża świeca WoodWick z serii Trilogy to trzy warstwy połączonego koloru i aromatu, aby stworzyć jedną piękną świecę. Każda z nich posiada unikalną kompozycję wosków, które topiąc się uwalniają wyjątkowy zapach. Świece Trilogy posiadają specjalnie zaprojektowany naturalny, drewniany knot, który przy paleniu wydaje kojący dźwięk przypominający skwierczenie drewna w domowym kominku paląc się przy tym długo, równo i czysto aż do 175 godzin!

Linia zapachowaRześkie
Pojemność609,5 g
Wydajność zapachudo 175 godzin

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »