Peace & Joy (Duża świeca sojowa) Expand

Peace & Joy (Duża świeca sojowa)

WoodWick

93951

Nowy

Połączenie trzech warstw koloru i aromatu zaczerpniętego ze świec z kolekcji Core: Candy Cane Cupcake, Cinnabark i Cranberry.

Więcej szczegółów

Jak pachnie świeca Peace & Joy?

Ta magiczna kompozycja w kolorze żywej czerwieni ożywi także Twoje wnętrze. Tak bowiem pachnie prawdziwa, szczera radość. To zapach pokoju, który towarzyszy nam w chwilach szczególnego szczęścia. Peace Joy to unikatowe połączenie trzech aromatów: Candy Cane Cupcake, Cinnabark i Cranberry. Te słodkie zapachy przywiodą na myśl dzieciństwo i pozwolą cieszyć się chwilą, zupełnie jak za czasów wczesnej młodości.

Świeca ma 18 cm wysokości i może palić się nawet do 175 godzin. Dzięki unikalnej technologii, spalanie następuje równomiernie i czysto. Każda świeca posiada drewnianą pokrywkę, która może służyć także jako podstawa. Świece WoodWick Trilogy to wyjątkowe połączenie trzech niezwykłych zapachów, widocznych w trzech intensywnych barwach świeczki. Dzięki zastosowaniu naturalnego, drewnianego knota, podczas spalania słychać dźwięk charakterystyczny dla palono w ognisku lub w domowym kominku drewna.

Zatoń w tajemniczym zapachu Peace Joy i pozwól sobie na tryskanie energią pokoju i niezmierzonej radości.

Czym są świece z kolekcji Trilogy?

Duża świeca WoodWick z serii Trilogy to trzy warstwy połączonego koloru i aromatu, aby stworzyć jedną piękną świecę. Każda z nich posiada unikalną kompozycję wosków, które topiąc się uwalniają wyjątkowy zapach. Świece Trilogy posiadają specjalnie zaprojektowany naturalny, drewniany knot, który przy paleniu wydaje kojący dźwięk przypominający skwierczenie drewna w domowym kominku paląc się przy tym długo, równo i czysto aż do 175 godzin!

Linia zapachowaSłodkie i przyprawy
Pojemność609,5 g
Wydajność zapachudo 175 godzin

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »