Summer Fruits (Duża świeca sojowa) Expand

Summer Fruits (Duża świeca sojowa)

WoodWick

93950

Nowy

Połączenie trzech warstw koloru i aromatu zaczerpniętego ze świec z kolekcji Core: Sun-Ripened Apple, Currant i Black Cherry.

Więcej szczegółów

Jak pachnie świeca Summer Fruits?

Każdy wie jak smakują świeże, soczyste owoce w letni, słoneczny dzień. Nie tylko smakują, ale także pachną słodkim orzeźwieniem. To dlatego, że w oryginalnej kompozycji Summer Fruits połączono aromaty dojrzewających w słońcu jabłek, borówek oraz czarnej wiśni. Ta niezwykła mieszanka owoców wprowadzi każdego w wyjątkowy, dobry nastrój i napełni dom owocowym, słonecznym aromatem. Polecana jest szczególnie na poprawę nastroju, podczas rodzinnych przyjęć, spotkań z przyjaciółmi i jako magiczne uzupełnienie domowych chwil relaksu.

Świeca ma 18 cm wysokości i jest wyposażona w specjalny, drewniany knot, dzięki któremu wydaje charakterystyczne dźwięki, niczym palonego w kominku lub w ognisku drewna. Świece WoodWick Trilogy to unikatowe połączenia trzech niezwykłych zapachów, którymi możesz cieszyć się nawet do 175 godzin. Świece posiadają także drewniane pokrywki, które można wykorzystać jako podstawę.

Daj się skusić wyjątkowym aromatom letnich owoców, przepełnionych gorącym słońcem. Zobacz jak Summer Fruits wprowadza lato do Twojego domu.

Czym są świece z kolekcji Trilogy?

Duża świeca WoodWick z serii Trilogy to trzy warstwy połączonego koloru i aromatu, aby stworzyć jedną piękną świecę. Każda z nich posiada unikalną kompozycję wosków, które topiąc się uwalniają wyjątkowy zapach. Świece Trilogy posiadają specjalnie zaprojektowany naturalny, drewniany knot, który przy paleniu wydaje kojący dźwięk przypominający skwierczenie drewna w domowym kominku paląc się przy tym długo, równo i czysto aż do 175 godzin!

Linia zapachowaOwocowe
Pojemność609,5 g
Wydajność zapachudo 175 godzin

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »