Sunset Bonfire (Duża świeca sojowa) Expand

Sunset Bonfire (Duża świeca sojowa)

WoodWick

93946

Nowy

Połączenie trzech warstw koloru i aromatu zaczerpniętego ze świec z kolekcji Core: Campfire Marshmallow, Gold Spun Sugar i Sand & Driftwood.

Więcej szczegółów

Jak pachnie świeca Sunset Bonfire?

Ta magiczna kompozycja przewodzi na myśl ognisko, przy którym podziwiać można tajemniczy zachód słońca. Obecny każdego wieczoru zachód, dopiero w takiej chwili może być zauważony, kiedy w spokoju i z radością go oczekujemy. Sunset Bonfire to właśnie kompozycja, która przeniesie Cię w taką chwilę zatrzymania i odpoczynku. Daj się skusić unikalnym aromatom Campfire Marshmallow, Gold Spun Sugar oraz Sand & Driftwood. Nich te oryginalne zapachy przeniosą Cię w świat radosnego odpoczynku i wyjątkowych chwil, spędzonych na łonie natury.

Świece Wood Wick Trilogy to wyjątkowe połączenie trzech niepowtarzalnych zapachów, wyposażonych dodatkowo w specjalny drewniany knot, dzięki któremu podczas spalania wydobywa się dźwięk palonego w ognisku lub domowym kominku drewna. Świeca ma 18 cm, posiada drewnianą pokrywkę, która może służyć także jako podstawa. Długość palenia w zależności od warunków, może wynieść nawet do 175 godzin.

Poczuj się jak na ognisku o zachodzie słońca, dzięki wyjątkowej mieszance zapachów Sunset Bonfire.

Czym są świece z kolekcji Trilogy?

Duża świeca WoodWick z serii Trilogy to trzy warstwy połączonego koloru i aromatu, aby stworzyć jedną piękną świecę. Każda z nich posiada unikalną kompozycję wosków, które topiąc się uwalniają wyjątkowy zapach. Świece Trilogy posiadają specjalnie zaprojektowany naturalny, drewniany knot, który przy paleniu wydaje kojący dźwięk przypominający skwierczenie drewna w domowym kominku paląc się przy tym długo, równo i czysto aż do 175 godzin!

Linia zapachowaRześkie
Pojemność609,5 g
Wydajność zapachudo 175 godzin

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »