Sunset Bonfire (Duża świeca sojowa) Expand

Sunset Bonfire (Duża świeca sojowa)

WoodWick

93946

Nowy

Połączenie trzech warstw koloru i aromatu zaczerpniętego ze świec z kolekcji Core: Campfire Marshmallow, Gold Spun Sugar i Sand & Driftwood.

Więcej szczegółów

Produkt niedostępny

135,00 zł

brutto

Jak pachnie świeca Sunset Bonfire?

Ta magiczna kompozycja przewodzi na myśl ognisko, przy którym podziwiać można tajemniczy zachód słońca. Obecny każdego wieczoru zachód, dopiero w takiej chwili może być zauważony, kiedy w spokoju i z radością go oczekujemy. Sunset Bonfire to właśnie kompozycja, która przeniesie Cię w taką chwilę zatrzymania i odpoczynku. Daj się skusić unikalnym aromatom Campfire Marshmallow, Gold Spun Sugar oraz Sand & Driftwood. Nich te oryginalne zapachy przeniosą Cię w świat radosnego odpoczynku i wyjątkowych chwil, spędzonych na łonie natury.

Świece Wood Wick Trilogy to wyjątkowe połączenie trzech niepowtarzalnych zapachów, wyposażonych dodatkowo w specjalny drewniany knot, dzięki któremu podczas spalania wydobywa się dźwięk palonego w ognisku lub domowym kominku drewna. Świeca ma 18 cm, posiada drewnianą pokrywkę, która może służyć także jako podstawa. Długość palenia w zależności od warunków, może wynieść nawet do 175 godzin.

Poczuj się jak na ognisku o zachodzie słońca, dzięki wyjątkowej mieszance zapachów Sunset Bonfire.

Czym są świece z kolekcji Trilogy?

Duża świeca WoodWick z serii Trilogy to trzy warstwy połączonego koloru i aromatu, aby stworzyć jedną piękną świecę. Każda z nich posiada unikalną kompozycję wosków, które topiąc się uwalniają wyjątkowy zapach. Świece Trilogy posiadają specjalnie zaprojektowany naturalny, drewniany knot, który przy paleniu wydaje kojący dźwięk przypominający skwierczenie drewna w domowym kominku paląc się przy tym długo, równo i czysto aż do 175 godzin!

Linia zapachowaRześkie
Pojemność609,5 g
Wydajność zapachudo 175 godzin

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »