Warm Woods (Duża świeca sojowa) Expand

Warm Woods (Duża świeca sojowa)

WoodWick

93911

Nowy

Połączenie trzech warstw koloru i aromatu zaczerpniętego ze świec z kolekcji Core: Fireside, Redwood i Sandalwood Clove.

Więcej szczegółów

Jak pachnie świeca Warm Woods?

Nic nie przynosi tyle odprężenia co zatonięcie choć na chwilę w bezmiarach ciepłego, zielonego lasu. Niezwykła kompozycja Warm Woods to mieszanka zapachu Fireside, aromatycznego Redwood oraz orientalnego Sandalwood Clove. Oryginalne połączenie zaprowadzi nas w tajemniczy świat leśnych zakamarków, pozwoli poczuć głębię życia i zaczerpnąć sił z niewyczerpanego źródła Matki Natury. Zapach Warm Woods świetnie sprawdzi się w domowym spa i stanie się ulubioną kompozycją na spotkania w gronie rodziny i przyjaciół.

Świeca ma 18 cm wysokości i dzięki swej unikatowej technologii może palić się czysto i równomiernie nawet do 175 godzin. Posiada też pokrywkę, która z powodzeniem może być wykorzystywana także jako podstawa. Dzięki drewnianemu knotowi świece WoodWick Trilogy wydają dźwięk podobny do spalanego w domowym kominku lub na ognisku drewna. To dodatkowa zaleta, dzięki której poczujesz niepowtarzalny, urokliwy klimat.

Pozwól sobie na chwilę relaksu spacerując po magicznym lesie dzikich zapachów Warm Woods.

Czym są świece z kolekcji Trilogy?

Duża świeca WoodWick z serii Trilogy to trzy warstwy połączonego koloru i aromatu, aby stworzyć jedną piękną świecę. Każda z nich posiada unikalną kompozycję wosków, które topiąc się uwalniają wyjątkowy zapach. Świece Trilogy posiadają specjalnie zaprojektowany naturalny, drewniany knot, który przy paleniu wydaje kojący dźwięk przypominający skwierczenie drewna w domowym kominku paląc się przy tym długo, równo i czysto aż do 175 godzin!

Linia zapachowaRześkie
Pojemność609,5 g
Wydajność zapachudo 175 godzin

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »